Bilgisayarım sürekli takılıyor

Tahaa44

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast RGB 16GB(2x8)3200MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 EVOPLUS 500GB 3500/3200 SSD m.2 NVMe S
Ekran kartı
PowerColor Red Devil RX6600XT 8GB 128Bit GDDR6
Anakart
Asus PRIME H510M-E S+V+GL 1200p
İşlemci
Intel Core i5 11400F 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P
Bilgisayarım sürekli takılıyor özelliklede klasör açarken alta alırken PC de gezinirken fakat oyun oynarken hiçbir şey olmuyor çatır çatır oynatıyor, video izlerkende hiç tıklamazsam donmadan izletiyor fakat başka bir video açacağım mesela donuyor kıpırdatmazsam 20 saniye sonra geri geliyor çok garip bir hatayla karşı karşıyayım

Denediğim çözümler;
Kasayı temizledim, BIOS pilini tak çıkar yaptım BIOS sıfırladım, RAM ve ekran kartı çıkar tak yaptım, Direct X Framework vb. Güncellemeleri yaptım, diskte yer açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ssd disk sağlığını kontrol edin okuma yazma oranlarına bakın. Takılmalar olurken görev yöneticisinde ne yüksek seviyelere ulaşıyor bir bakın. Malwarbyte ve kaspersky ile tarama yapın.

SSD disk sağlığını kontrol edin okuma yazma oranlarına bakın. Takılmalar olurken görev yöneticisinde ne yüksek seviyelere ulaşıyor bir bakın. Malwarbyte ve Kaspersky ile tarama yapın.

Disk sağlığında sıkıntı yok virüs programları da bir şey bulamadı, takılma olurken yüksek seviyeye ulaşan birşeyde yok ama sorun devam ediyor teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı