Çözüldü Bilgisayar sürekli takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerimpashax

Centipat
Daha fazla  
Oyunlarda pek fazla sıkıntı olmasa bile doğru düzgün masaüstünde takılamıyorum. Bir sekmeyi aşağıya attığımda bile en az 10 saniye takılıyor ve bu durum çok sinir bozucu. Çözüm önerisi olan var mı?

Çözüm

Şimdi şöyle ekran kartınızın modelini örneğin (ekran kartın ne ise) RX 6600 driver yazıyorsun, sonra da AMD'nin resmi sitesine girip revizyon numarası 23.9.1 olan sürücüyü geri yüklüyorsunuz. Birkaç arkadaşa bu şekilde yardımcı oldum sorunu hallettiler.
Güncel değilse BIOS güncelle, güncel değilse ekran kartı driver güncelle, stress testi yap, sistemini tanımaya çalış, Windows Update kısmından güncelleme var mı onu kotrol et eğer varsa yap.

Oyunlarda pek fazla sıkıntı olmasa bile doğru düzgün masaüstünde takılamıyorum. Bir sekmeyi aşağıya attığımda bile en az 10 saniye takılıyor ve bu durum çok sinir bozucu. Çözüm önerisi olan var mı?

Hocam ekran kartınız AMD mi? AMD ise ona göre yorum yapacağım.

Şimdi şöyle ekran kartınızın modelini örneğin (ekran kartın ne ise) RX 6600 driver yazıyorsun, sonra da AMD'nin resmi sitesine girip revizyon numarası 23.9.1 olan sürücüyü geri yüklüyorsunuz. Birkaç arkadaşa bu şekilde yardımcı oldum sorunu hallettiler.

Çözüm

Geri
Yukarı