Bilgisayarıma bağlanmayi deniyorlar

Eren04

Zeptopat
Daha fazla  
Bugün ekranıma uyarı geldi ve bilgisayariniza erişim isteği gerçekleşti ve izin verilmedi diye. Galiba bilgisayara virüs girdi. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 20230811_020832.jpg
    20230811_020832.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 64
Bugün ekranıma uyarı geldi ve bilgisayariniza erişim isteği gerçekleşti ve izin verilmedi diye. Galiba bilgisayara virüs girdi. Yardımcı olur musunuz?
Muhtemelen bir Pishing url'sine girdiniz norton da blokladı, size yönelik bi saldırı yok diye düşünüyorum.

Bir de artık telefonla fotoğraf göndermeyi bırakın, ekran alıntısı aracı diye bir şey var.

Muhtemelen bir Pishing url'sine girdiniz norton da blokladı, size yönelik bi saldırı yok diye düşünüyorum.

Bir de artık telefonla fotoğraf göndermeyi bırakın, ekran alıntısı aracı diye bir şey var.
Adam interneti kapatmıştır girmesinler diye. Öyle nasıl atsın?

Yahu, adamın çöp bilgisayarını dünyanın öbür ucundaki hacker ne yapsın 1, 2.'si eğer internetini kapattıysa bunu nasıl atıyor?

Öncelikle tam tarama yap, sonra bilgisayarın başlangıcıyla başlayan programları bi kontrol et.
Dostum bilgisayardan kapatır yani neden modemi fişini çeksin. Neyse tamam uzatmayalım.

Birisi ağ trafiğine yönelik saldırı yapmış. Norton engellemiş. Endişelenecek bir şey yok. İçinizin rahat etmesi için tam tarama yapabilirsiniz.
Yaptim birsey cikmadi nortondan

Birisi ağ trafiğine yönelik saldırı yapmış. Norton engellemiş. Endişelenecek bir şey yok. İçinizin rahat etmesi için tam tarama yapabilirsiniz.

Linux üzerinden mailime girilmiş hemen saniyesinde çıkış yaptırıp 2 aşamalı doğrulama açtım.

Yahu, adamın çöp bilgisayarını dünyanın öbür ucundaki hacker ne yapsın 1, 2.'si eğer internetini kapattıysa bunu nasıl atıyor?

Öncelikle tam tarama yap, sonra bilgisayarın başlangıcıyla başlayan programları bir kontrol et.

Bilgisayarciya danıştim virüs değildir dedi. Virus programından geliyor dur önemli bir şey değildir dedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı