Bilgisayarıma girdiler

Yiet

Centipat
Arkadaşlar selamlar bir 10-15 dakika önce bir abimiz bana bilgisayarın iyi durumda mı, değil mi diye TeamViewer yükletip bilgisayarıma geçti CMD ile dosya açtı ve uyguladı.
Fotoğraf şu şekilde:

F92C9CB6-7D1E-42E2-8E57-6363A4949A3B.jpeg

Kendisi crack yaptığını söyledi ben de telaşlandım hemen buraya koştum sizce bilgisayarıma ne yaptı arkadaşlar crack dediği nedir? Windows'u orijinal yükledim kendi sitesinden ve başlıkta yazan şey ise.

"#Project: Microsoft yazılım ürünlerini ücretsiz olarak etkinleştirme software"

Yazıyor. Arkadaşlar yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Büyük ihtimalle KMSpico ile etkinleştirme yapmaya çalıştınız. Kaspersky indirip tam tarama yapın, tarama yaparken internet bağlantınızı kesmeyi unutmayın.

CMD yöntemi ile Windows'u etkinleştirmiş. Pek etik bir yöntem değil ama sorun olmaz.
o başlık ne öyle ya

Bu arkadaş KMS sunucusundan Windows'u crack yüklemeyi denemiş. CMD'yi yönetici olarak açıp slmgr /xpr komutunu girip çıkan sonucun ekran görüntüsünü atın.

Hocam geçmiş olsun kim yaptıysa KMSpico sunucuların bağlanmaya çalışmış. Yani Windows'u korsan şekilde etkinleştirmeye çalışmış. Temiz bir kurulum yapın ve bir daha lütfen böyle kodlar yazmayın.

Sakın yaptırmayın KMSpico gibi KMS'nin aklını karıştırıp sizi etkinleştirmiş gibi gösteriyor ayrıca içinde virüs barındıran bir şey de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı