Çözüldü Bilgisayarıma hacker girdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba, bugün indirdiğim bir program sonucu bilgisayarıma hacker girdi. Bilgisayarım kendini yeniden başlattı ve şu an açılmıyor, interneti kapatıp denedim olmuyor. Bilgisayara format atmak için flash bellek taktım ve BIOS'a girdim fakat 64 Bit'i seçtikten sonra yükleme yerinde kalıyor devamı gelmiyor. Ne yapmam lazım? Ne olur yardım edin.

Çözüm
Abartmışınız ha... USB'de sorunlu olabilir, arkadaş sabırsız olabilir, ISO bozuk olabilir. Ne kadar beklediniz?
Crack kullanma zamanında bende crack çok kullanıyordum bilgisayarımda tarama yaptığımda 236 tane virüs,trojan falan çıkmıştı.
Gidip orijinal sitesinden indirirseniz "genellikle" sorun çıkmaz. Tüm crackler virüs değil hocam.

Attığım mesaja baktınız mı?
Bakmadıysanız bi' bakın. İşe yarayabilir.
Hocam şimdi gördüm o yoluda deneyeceğim

Kötü düşünme, BIOS'a kadar geldiysen şu ana kadar o bile iyi :D
USB'ye tekrar yazdırıp dene. Bilgisayardan hiç mi tepki mi yok? Nasıl açılmıyor? Bunuda detaylı anlatır mısın?
Hocam şu şekilde anlatayım bilgisayar açılıyor,ASUS yazısına kadar geliyor oradan biosa girebiliyor ve ayarlarda oynama yapabiliyorum ama format atacağım zaman 64 ve 32 bi seçme yerinden sonra loading kısmı geliyor ondan sonra tepki yok.ASUS yazısının altına yuvarlak birşey dönüyor.

Bu rehberin tamamını uygulayın.

Gidip orijinal sitesinden indirirseniz "genellikle" sorun çıkmaz. Tüm crackler virüs değil hocam.
Hocam biosa girmeden direkt bilgisayarı açtım Otomatik Onarıma Hazırlanıyor yazıyor.

Bu rehberin tamamını uygulayın.
Bakıyorum şimdi.

Hocam
Bende aynı şekih

Hangi site? Hocam bu arada ben bu oyun müzik işinden anlıyorum size yardımcı olabilirim ama harbi site adı merak ettim.
Hocam sitenin adını hatırlamıyorum ama Google'a 8bit müzik nasıl yapılır yazmıştım ve birtane sitede .....Mask diye birşey yazıyordu.Bende onun crackini armaya başladım ordan buldum.

Hocam şu şekilde anlatayım bilgisayar açılıyor,ASUS yazısına kadar geliyor oradan biosa girebiliyor ve ayarlarda oynama yapabiliyorum ama format atacağım zaman 64 ve 32 bi seçme yerinden sonra loading kısmı geliyor ondan sonra tepki yok.ASUS yazısının altına yuvarlak birşey dönüyor.
Normal işletim sistemini açarken nasıl bir tepki veriyor?

Format atmaya çalıştığınız USB sorunlu olabilir dosyalar zarar görmüş olabilir. Birçok sebeple format işlemi bu bölümde takılabilir. Telaş yapmadan sakince deneme yanılma yöntemleriyle normale döneceğini umuyorum.

Geri
Yukarı