Çözüldü Bilgisayarıma hacker girdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba, bugün indirdiğim bir program sonucu bilgisayarıma hacker girdi. Bilgisayarım kendini yeniden başlattı ve şu an açılmıyor, interneti kapatıp denedim olmuyor. Bilgisayara format atmak için flash bellek taktım ve BIOS'a girdim fakat 64 Bit'i seçtikten sonra yükleme yerinde kalıyor devamı gelmiyor. Ne yapmam lazım? Ne olur yardım edin.

Çözüm
Abartmışınız ha... USB'de sorunlu olabilir, arkadaş sabırsız olabilir, ISO bozuk olabilir. Ne kadar beklediniz?
Site adını ver de dikkat edelim.

Harbi ya başıma gelmediği halde korktum 😀 geçmiş olsun diyelim arkadaşa.

Hocam Windows direkt açılmıyor, açmaya çalıştığım zaman otomatik onarıma hazırlanıyor yazıyor.

Yani hocam oyle bir yazı geliyorsa virüs Windows'u bozmuş geri dönüş yolu var mı bilmiyorum ama zaten belirtilmiş Windows'u kuramaman illak ki virüs ile alakalı olmayabilir içindeki ISO bozuktur USB bozuktur falan filan bence siz yeniden bir yazdırın ISO'yu USB'ye olmadı yeni USB alın o da olmadı iş garipleşir.

Son düzenleme:
BIOS'ta virüsün ne işi var arkadaşlar. Virüsün girip çıkabileceği bir yer değil orası.
@Oğuz Büyükyıldız
Windows'u kuracağın diski biçimlendir, temiz bir ISO dosyası indirip Rufus ile temiz kurulum yapmayı dene.
Öhm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merak ettiğim için soruyorum. Mesela arduino cardlarda reset butonu bulunuyor,bastığın zaman kod satırındaki bilgiler siliniyor. Aynısı ssd veya hdd lerde de varmı, bi makineye takılsa ve makine de tuşa basılınca belleğin içinde ki bilgileri kökden sıfırlasa? Öyle bir şey var mı?

Hocam virüs yapışmış resmen arkadaşlarında dediği gibi farklı USB bellekle dene ve yeniden yaz ISO'yu olmazsa HDD değiştir direkt.

Her crackta virüs olacak diye bir durum yok.
Yüzde 98 de var zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı