Bilgisayarıma kola döküldü

Bir an yanlış sitede miyim diye baktım tamam değilmişim.

Fazla sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum, temizleyebildiğiniz kadar temizlediyseniz sıkıntı yok, fazla kurcalamayın aleti. Klavyeniz yapış yapış olacaktır en fazla.

Kral can havliyle ne yapcağımı şaşırdım bide ofis bilgisayarıdır 😂 kapalı şu an umarım sıkıntı çıkmaz

Peki herhangi bozulma anakartta bir problem olur mu çok dolu doluda dökülmedi.
Anakartta sıkıntı çıkacağını sanmıyorum şeker kuruyacak klavye sertleşecek tuşlara basamayacaksın. En fazla 2 günün var bizzat tarafımla denendi 😂

sildim ve az da olsa ağzımla vakumladım.
Hayda, nerelere geldik... İnternette bir kamyon dizüstü bilgisayar temizleme videosu var. Kendi bilgisayarını veya benzerini bul, Güzelce aç sistemi (garantisi bittiyse) elinden geliyorsa. Saf alkol getirttir. Anakartı güzelce diş fırçası ile nazikçe temizle. Ben olsam kolonyayla yapardım hiçte bir şey olmazdı ama şimdi milyarda bir ihtimal tutar, yanlış bir şey yaparsın sorumluluk almayayım. İstersen 80 derece kolonya ile de yapabilirsin. Ben çok şeyi temizledim bir şey olmadı. Ama sorumluluk senin.

Hayda, nerelere geldik... İnternette bir kamyon dizüstü bilgisayar temizleme videosu var. Kendi bilgisayarını veya benzerini bul, güzelce aç sistemi (garantisi bittiyse) elinden geliyorsa. Saf alkol getirttir. Anakartı güzelce diş fırçası ile nazikçe temizle. Ben olsam kolonyayla yapardım hiçte bir şey olmazdı ama şimdi milyarda bir ihtimal tutar, yanlış bir şey yaparsın sorumluluk almayayım. İstersen 80 derece kolonya ile de yapabilirsin. Ben çok şeyi temizledim bir şey olmadı. Ama sorumluluk senin.

Arkadaşın ofis bilgisayarıymış bence uzmana götürsün.

Hayda, nerelere geldik... İnternette bir kamyon dizüstü bilgisayar temizleme videosu var. Kendi bilgisayarını veya benzerini bul, güzelce aç sistemi (garantisi bittiyse) elinden geliyorsa. Saf alkol getirttir. Anakartı güzelce diş fırçası ile nazikçe temizle. Ben olsam kolonyayla yapardım hiçte bir şey olmazdı ama şimdi milyarda bir ihtimal tutar, yanlış bir şey yaparsın sorumluluk almayayım. İstersen 80 derece kolonya ile de yapabilirsin. Ben çok şeyi temizledim bir şey olmadı. Ama sorumluluk senin.

Reis ne yaptın bilgisayar benim olsa paniklemezdim ama ofis bilgisayarı yani can havliyle insan ilk aklına geleni yapıyor bende böyle bir şey yaptım hani böyle bilgisayar açmaymış temizlemeymiş çok anlamam kesin bir yerinde arıza oluştururum hem de öyle dolu dolu çok dökülmedi çeyrek bardak kadar.

Reis ne yaptın bilgisayar benim olsa paniklemezdim ama ofis bilgisayarı yani can havliyle insan ilk aklına geleni yapıyor bende böyle bir şey yaptım hani böyle bilgisayar açmaymış temizlemeymiş çok anlamam kesin bir yerinde arıza oluştururum hem de öyle dolu dolu çok dökülmedi çeyrek bardak kadar.
Bir damlası anakarta kısa devre yaptırır. Bir şey olursa çok kötü olur benim için diyorsan götür bir servise tabi bir şey diyemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı