Bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır?

Eğer formatta disk bölümlerini silip oluşturmazsak virüs kalır mı? Tek korkum formattan sonra virüs kalması.😭

Anlamadım, lütfen açıklar mısınız? Pek hakim değilim bu konulara.

Eğer java'nın kendi sitesinden indirmiş iseniz düşük boyutlu olan çevrimiçi olarak indirmek için nispeten büyük boyutlu olan ise çevrimdışı yükleyici.

Eğer java'nın kendi sitesinden indirmiş iseniz düşük boyutlu olan çevrimiçi olarak indirmek için nispeten büyük boyutlu olan ise çevrimdışı yükleyici.
Hayır tamindir.com dan indirdim ancak exe'yi açtığımda internete bağlanmanız gerekir diyordu. O zaman virüs yok mudur?
Ayrıca sitede 75mb yazıyordu. İndirdiğimde 2.9mb geldi. İnternette, 2-3mb lık exe'leri açmayın yazıyordu, o yüzden kıllandım.

O site kendi indirme aracıyla indirtiyor genelde bu yüzden böyle olmuştur virüs olduğunu pek sanmam ama hala şüpheniz varsa Zemana Anti Malware ile taratın sonra kendi sitesinden indirin.
Tamam çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Bir antivirüs kuracağım PC'ye formattan gelince. Ayrıca cpu-z gibi programlarla bilgisayarcının parçalara bir şey yapıp yapmadığını görebilir miyim?
O site kendi indirme aracıyla indirtiyor genelde bu yüzden böyle olmuştur virüs olduğunu pek sanmam ama hala şüpheniz varsa Zemana Anti Malware ile taratın sonra kendi sitesinden indirin.
Bu dediğiniz zemana iyi bir program mı yoksa eset,avast veya caspersky mı? Kurayım?

Geri
Yukarı