Siteden bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır?

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Merhabalar geçenlerde siteye girdim. Ve bir yönlendirmeye tıkladım. Sonra Malwarebytes bu sitede riskware (riskli yazılım) olabileceğinden dolayı engelledi.
Dedi. Ve ben sonra Malwarebytes ile tam tarama yaptım ama bir şey çıkmadı offline tarama yaptım yine bir şey yok ama o yönlendirmeye tıkladığım için korkuyorum.
Ben daha 12 yaşındayım bana yardımcı olun bu konularda çok pinpirikliyimdir hepinize teşekkürler :( inş kötü bir şey yoktur yeni sıfırladım PC'yi.
Hüüüüü.

Kaspersky kullanıyorum ve bir siteye girecekken yanında güvenli olup olmadığı ikon şeklinde çıkıyor. Bunu kullanmak içini rahatlatabilir. Ayrıca engellendiğini söylüyorsa cihazında virüs yok demektir, boşuna endişelenmene gerek yok. O zaman virüs programları ne işe yarardı ki zaten? Güvenmeyeceksen hiç yükleme daha iyi.

Kaspersky kullanıyorum ve bir siteye girecekken yanında güvenli olup olmadığı ikon şeklinde çıkıyor. Bunu kullanmak içini rahatlatabilir. Ayrıca engellendiğini söylüyorsa cihazında virüs yok demektir, boşuna endişelenmene gerek yok. O zaman virüs programları ne işe yarardı ki zaten? Güvenmeyeceksen hiç yükleme daha iyi.

O var zaten güvenli gözüküyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı