Bilgisayarıma virüs girdi

darknihilizmside

Centipat
Yaklaşık 3 hafta önce bilgisayarıma crack yoluyla trojan virüs ü girdi ve Windows güvenlik duvarını etkisiz hale getirdi ve evdeki internet bağlantısını kopardı. Hangi programı yuklediysem veya sifirlamama rağmen geçmedi bende bilgisayarcıya verdim format atti. Ama halen emin olamıyorum internete veya modeme virüs bulaşmış olabilir mi veya onbellek virüs ü halen bilgisayarımda olabilir mi? Veya virüs evdeki diger cihazlara bulaşmış olabilir mi? Comodo, kavrt, adwcleaner, Kaspersky internet Security, malwerbytes ve zemana ile tarattım adw 3 tane virüs buldu sildi ama halen var mı diye endişeleniyorum. Ne yapmalıyım?

İçinizin rahat olmasını istiyor iseniz temiz bir kurulum yapmanızı öneririm.
İnternetinize virüs bulaşmadığını düşünmüyorum ama modemi kendisinden veya web ayarlarından sıfırlayabilirsiniz.

Öncelikle korsan kullanmanız çok yanlış bir şey ve biz bunu tavsiye etmiyor, desteklemiyoruz. Kaspersky ve MalwareBytes programlarını tekrar kurup tam tarama yapın. Virüs tespit edilmezse büyük ihtimalle sorun yoktur. Bir daha korsan tercih etmeyin.

Öncelikle korsan kullanmanız çok yanlış bir şey ve biz bunu tavsiye etmiyor, desteklemiyoruz. Kaspersky ve MalwareBytes programlarını tekrar kurup tam tarama yapın. Virüs tespit edilmezse büyük ihtimalle sorun yoktur. Bir daha korsan tercih etmeyin.
Zaten Steam'den indirdiğim oyuna mod kuruyordum ondan geldi. Ancak halen emin degilim. Bilgisayarima zaten format attım ama önbelleğe bulasabildigini düşünüyorum ne yapmalıyım?

Zaten Steam'den indirdiğim oyuna mod kuruyordum ondan geldi. Ancak halen emin degilim. Bilgisayarima zaten format attım ama önbelleğe bulasabildigini düşünüyorum ne yapmalıyım?
İçiniz rahat etmiyorsa format atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı