Bilgisayarımda gariplikler

Hocam ne yapabilir? 1 2 gün çok bir sorun değil gibi ayrıca şimdi attığınız rehber ile Boot edeceğim. Yarın bir USB bellek alacağım onunla akşam atacağım.

1-2 gün sonra atabilirsiniz ama o sürede minimum şekilde kullanmanızı öneririm hatta ben olsam hiç kullanmazdım laptopun pili çıkabiliyorsa (eğer laptop ise) çıkarırsanız virüs bilgisayarı kullanamaz masaüstü ise kapayıp fişten çıkarırsanızda aynı şekilde, laptopun pili çıkarılabilir değilse kapalı tutarsanız iyi olur.

1-2 gün sonra atabilirsiniz ama o sürede minimum şekilde kullanmanızı öneririm hatta ben olsam hiç kullanmazdım laptopun pili çıkabiliyorsa (eğer laptop ise) çıkarırsanız virüs bilgisayarı kullanamaz masaüstü ise kapayıp fişten çıkarırsanızda aynı şekilde, laptopun pili çıkarılabilir değilse kapalı tutarsanız iyi olur.
laptop değil hocam kasa
hocam en az şekilde kullanmaya çalışırım dediğim gibi bilgisayarda kişisel bilgiler yok.
hocam ayrıca bu temizleniyor yazısı bazen windows guncellemeleriyle alakali olabiliyormuş buda yazılımsal bir hata olabilir mi? yoksa direkt virüs mü?

hocam dediğim gibi daha dün tam tarama yapmıştım nereden çıktı bu virüs anlamadim acaba yazılımsal bir hata mı oldu hocam kod adları görünüyor kasperskyda silip yuklemeyi deneyeyim mi ? Bulaşmışsa bulaşmıştır fakat bilgisayarda kişisel bilgilerimi girmedim fotoğrafım falan da yok bi deneyeyim mi?
Temiz kurulumla kurtulursun tabii ki, en garanti çözümdür benim için. Tabii önemli dosyalarını varsa yedek SSD/HDD yoksa USB, telefon vb. aktarmayı unutma çünkü C sürücüsündeki tüm dosyalar silinecek.
hocam malwarebytes ile tam tarama yaptım 300k dosya taradi birşey bulamadı beni 1 2 gün idare eder değil mi sonrasinda temiz kurulum yapacağım gerekiyorsa.

Son düzenleme:
@nomore2k eder dediğim gibi zararlıları silmiştir ama gerisinde sıkıntılı bir Windows bırakmıştır. En kötü ihtimalle Windows açılmasa bile gider internet kafeden indirip formatını atarsın onu engelleyecek bir durum olmaz.
hocam bu sıkıntılı windows dosyaları kaç gün bana ciddi sıkıntılar yaşatır?
hocam bu sıkıntılı windows dosyaları kaç gün bana ciddi sıkıntılar yaşatır?
şuan ciddi bi durum görünmüyor normal kullanıyorum ama kaç gün idare eder?(hocam biraz cahilim kusuruma bakmayın , endişelendim biraz :/)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı