Bilgisayarımda Keylogger mi var?

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Bilgisayarımda şüpheli bir başka kullanıcı gözüme çarptı. Kaldırmaya çalıştığım zaman erişim reddedildi diyor. Görev yöneticisinden services.exe ye geldiğimde, kullanıcı adı bam başka gözüküyor ve 2 adet services.exe var. Kapatmaya çalıştığımda erişim kuruluşunuz tarafından reddedildi hatası veriyor. Yardımınızı tez zamanda bekliyorum.

Dosya Ekleri

• eyvah.png
    eyvah.png
    44,9 KB · Görüntüleme: 175
Çok detaylı konuşamayacağım ama Kaspersky ile güzel bir tarama yaptıktan sonra temiz format iyi gider.
(Sakin olun, tehdit edici veya zararlı bir yazılım riske sokabilir, detaylara girmeyeceğimi söyledim, tarama yapıldığında virüs çıktığı an temiz formata gidilmeli "bence".)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok detaylı konuşamayacağım ama Kaspersky ile güzel bir tarama yaptıktan sonra temiz format iyi gider.

Detaylı konuşamıyorsanız hiç konuşmayın daha iyi, bilmeden yanlış yönlendirmemiş olursunuz.

Windows Defender tarafından oluşturulan kullanıcı hesabı paylaştığınız görüntü. Virüsle alakası yok. Detaylı bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

Detaylı konuşamıyorsanız hiç konuşmayın daha iyi, bilmeden yanlış yönlendirmemiş olursunuz.

Windows Defender tarafından oluşturulan kullanıcı hesabı paylaştığınız görüntü. Virüsle alakası yok. Detaylı bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.
services.exe nin bir tanesinde SYSTEM yazıyor ad olarak, diğer kullanıcıyı deneme amaçlı açıyordum dediğiniz gibi ise sorun yok.

Ne olur ne olmaz tarama yapsın anlamında söyledim ve virüs çıkarsa bence güzel bir format atmasını tavsiye ettim, evet linçleyebilirsin fakat konu da bilgin arkadaşa yardımcı olucak, lincin değil.

Ne olur ne olmaz tarama yapsın anlamında söyledim ve virüs çıkarsa bence güzel bir format atmasını tavsiye ettim, evet linçleyebilirsin fakat konu da bilgin arkadaşa yardımcı olucak, lincin değil.
Sorun yok hocam, zarar verebilecek veya güvenlik açığı olan herhangi bir program kurulu değil (Steam, Chrome ve Geforce Now vb.)
Bilgisayarımda Keylogger Olduğunu Nasıl Anlarım? » TechWorm eski konulara bakarken Yunus hocamız bunu paylaşmış, bir göz atın.
Bütün methodları deneyeceğim teşekkür ederim.
@Mr. Ahmedov senin pc zombiye dönüşmüş olabilir.
Hocam yazdığıma daraldıysanız kusura bakmayın anlık durumu çok ciddi sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı