Bilgisayarımda virüs olabilir mi?

Hepsini sil. Karantinaya alınanları da sil.
Bu pop uplar reklam yazılımları olabilir.
Bunun yanında hitmanpro ile de tara. Sonra tekrar pcyi kontrol et bakalım.

Bunun yanında HitmanPro ile de tara. Sonra tekrar PC'yi kontrol et bakalım.

Bunun yanında HitmanPro ile de tara. Sonra tekrar PC'yi kontrol et bakalım.

Sildim hocam tamamdır bir daha denediğimde yine aynı şeyi yaptı bir de HitmanPro da tarama yaptım bunlara şüpheli dedi ne yapayım hocam.

Kaspersky ile sınırlı kalmayın. Tespit etme durumu, tespit ettiği ürünü silmeyi becerme durumu vs tek programa bırakmyorum şansı. Belirli aralıklarla tarama yaparım başka bir programla. Sistemi etkileyebilir tabii. Adwcleaner ve emsisoft emergency kit kullanıyorum. Sorun olmuyor.

Hocam yanlışlıkla ileri ileri dedim şimdi bir daha tarıyorum.
Pc yi açıp kapattığın zaman pcyi incele demiştim. Arıdan hitmanpro ile tekrar bir tarama yap. Eğer şüpheli dediği dosyaları tekrar buluyorsa o virüs silinmemiştir. Format tek çaredir.

HitmanPro'dan da hepsini sil.

Şüpheli olanları da sile değiştir ve sil. Ardından PC'yi aç kapat ve bir incele. Bir şeylerin değişmesi lazım. Ancak değişmemişse format at.

Hocam az önce 61 tane vardı şimdi 3 tane oldu bir şey olmamıştır değil mi?

PC'yi açıp kapattığın zaman PC'yi incele demiştim. Arıdan HitmanPro ile tekrar bir tarama yap. Eğer şüpheli dediği dosyaları tekrar buluyorsa o virüs silinmemiştir. Format tek çaredir.

Sil yerini bulamadım hocam üstüne tıklayınca böyle oluyor nereden silebilirim?

@fatih murdock.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…