Bilgisayarımdaki Ani Kapanmalar

Cynara

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
Dün itibariyle bilgisayarda aniden kapanmalar oluşmaya başladı. 5 saat bekleyip %80'e ulaştırdığım renderime, ani kapanma yüzünden yeniden başlayıp 5 saat beklemek zorunda kalıyorum. Temassızlık falan olduğunu düşünmüyorum, çünkü kapandıktan sonra direkt açabiliyorum temassızlık olsa power kablosunu oynatmam gerekirdi. Başına gelip çözen arkadaşlardan çözüm bekliyorum, aksi taktirde birkaç güne sistem toplama önerisi diye konumu görebilirsiniz :) İyi sosyaller...

Sistemim:

aasd.PNG
aasd2.PNG

İndirdim, tam olarak nereden sıcaklık değerlerine bakıyoruz ?

Of, of, of kapat o sistemi hemen. :) CPU sıcaklığı uçmuş, aşırı fazla, sistemi öyle kullanma. Termal macunu yenile ve fanları temizle.

Of, of, of kapat o sistemi hemen. :) CPU sıcaklığı uçmuş, aşırı fazla, sistemi öyle kullanma. Termal macunu yenile ve fanları temizle.
Zaten bu sistem 3-4 ay daha beni çekecek. 3-4 ay için macunu yenileyip fanları temizlesem yeterli olur mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı