Bilgisayarımdan +18 video izlenmiş

Siteye girmeyle modeme ve oradan tüm cihazlara bulaşan virüs henüz görmedim.

Modemi fabrika ayarlarına sıfırlayın ve içiniz rahat etsin diye pcyi virüs programına taratın.

Selam. Birkaç gün önce bir yakınımız geldi. Bilgisayarımı ona verdim. Bugün bir şey için Google'a girdiğimde son sekmelerde +18 siteler gördüm. Şoke oldum. Yakınıma sorduğumda kesinlikle kendisinin girmediğini söyledi. Modem arayüzüne girdiğim zaman bir sekme içinde 5 farklı Computer kısmı gördüm. Bu internetime komşuların bağlandığı anlamına mı geliyor?

Şifremi değiştirdim. +18 siteden modeme virüs girmiş ve diğer cihazlara sıçramış olma ihtimali ver mıdır? Bilgisayarda bulunan mail hesabımın çalınma ihtimali filan bulunuyor mu bu sitelerden dolayı. Herhangi bir bloklayıcı kullanılmamış girilirken.

Yakının dediğin kişi çekindiği için söyleyememiş olabilir. Ben yakınımın bilgisayarından p***o izleyecek kadar cesaretli olamam. :D

Selam. Birkaç gün önce bir yakınımız geldi. Bilgisayarımı ona verdim. Bugün bir şey için Google'a girdiğimde son sekmelerde +18 siteler gördüm. Şoke oldum. Yakınıma sorduğumda kesinlikle kendisinin girmediğini söyledi. Modem arayüzüne girdiğim zaman bir sekme içinde 5 farklı Computer kısmı gördüm. Bu internetime komşuların bağlandığı anlamına mı geliyor?

Şifremi değiştirdim. +18 siteden modeme virüs girmiş ve diğer cihazlara sıçramış olma ihtimali ver mıdır? Bilgisayarda bulunan mail hesabımın çalınma ihtimali filan bulunuyor mu bu sitelerden dolayı. Herhangi bir bloklayıcı kullanılmamış girilirken.
Modeme M.A.C filtresi ekleyin. Ve sadece bağlanacağınız cihazların M.A.C adresini girin. Böylece sizden başka kimse internetinize bağlanamaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da denilen gibi yapın. Zaten çok basit. Modem arayüzüne girince oralar da arayın bulursun M.A.C filtresini Orada. Bir de m.a.c adresini girmeni isteyecek. Orada hangi cihazları bağlayacaksan onların M.A.C adresini ekleyeceksin.
Çok mastürbasyon yapmak unutkanlık yaratıyor deniliyor, ne kadar doğru bilmiyorum ama siz izleyip unutmuş olabilir misiniz?
Eğer dediğiniz doğru olsaydı bizim sınıfta ki bir çocuğun hafızası olmazdı. :)

Geri
Yukarı