Telefondan izlenebilen Full HD videoyu bilgisayarımdan izleyemiyorum

Batuhan46

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yaklaşık olarak 3-4 gündür uğraştığım ama çözüm bulamadığım bir problem var. Bu cuma Chrome'da arama yaptığım zaman ''sistemimiz bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı.''diye bir hata aldım. Google da aradığım zaman virüs kaynaklı olabileceğini okudum ve HimanPro'yu indirip tarattım. İlk tarattığımda bir çok hata buldu,ve bende onları sildim. Bu hata gitti ama bu sefer internetim çok yavaş hale geldi. Kendi teleonumla FullHd film veya video izleyebiliyordum ama bilgisayardan hiçbir şey açamıyordum. Ertesi gün bilgisayarı açtığımda bu yavaşlama problemi düzeldi. Bende kurtuldum diye seviniyordum ama bugün yine aynı problem var. Kendi telefonumla bağlandığım zaman internet hızlı ama bilgisayarda yavaş. Ccleaner ile de tarama yaptım lakin bir şey değişmed. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistemim;
gt 525m
İ5 2430m
Win 10

Son düzenleme:
Çözüm
Virüs olma ihtimalinden şüphe ediyorsan bağlantıdaki yazılımlar ile tarama işlemi yap.
[Rehber] Kaspersky Rescue 2018
Malwarebytes Premium 3
AdwCleaner

Modemi yeniden başlat.
Bağlantıdaki yazılım ile İnternet ayarlarını onar.
Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı
Tarayıcı geçmişini tamamen temizle.
Chrome tarama geçmişinizi silme - Bilgisayar - Google Chrome Yardım
Kullandığın tarayıcının uzantılarını kontrol et.
Screenshot.png
Bazı uzantılar Sitelerin performansını etkileyebiliyor. Uzun süre güncelleme almayan eklentileri kaldır. Reklam engelleyicisinin ayarlarını sıfırla.
Virüs olma ihtimalinden şüphe ediyorsan bağlantıdaki yazılımlar ile tarama işlemi yap.
Malwarebytes Premium 3
AdwCleaner

Modemi yeniden başlat.
Screenshot.png
Bazı uzantılar Sitelerin performansını etkileyebiliyor. Uzun süre güncelleme almayan eklentileri kaldır. Reklam engelleyicisinin ayarlarını sıfırla.

Çözüm
Bilgisayar eskidiğinde falan olabiliyor.
Başka bir bilgisayara interneti bağlayıp dene.
Mesela ben eski bilgisayar kullanırken Youtube'da videolar donuyordu ses önce görüntü sonra geliyordu hani oyun oynarken kasar ya onun gibi yeni bilgisayar aldım şimdi hiç donmadan kasmadan izleyebiliyorum.

Malwarebytes Premium 3
AdwCleaner

Modemi yeniden başlat.
Dediklerinizi aynen yaptım. Sadece virüs programlarını yüklemedim. Şu an düzeldi gibi. İnşallah bir daha olmaz. Çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı