Bilgisayarımı hızlandırabilir miyim?

Valen

Centipat
Merhaba, arkadaşlar bana bilgisayarımı hızlandırmam için yardım edin. Bilgisayarım eski ve en kötüsünden Minecraft'da bile 70 FPS alıyorum. Ayarlardan ve YouTube'dan videolar izleyerek birkaç şey yaptım ama bir de size danışmak istedim. Bari birkaç oyun indirip oynayayım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Altına tekerlek takın. Ha ha.
Temiz format ve saçma sitelere girip virüs sokulmadığı sürece alınan performans bellidir.
Birde altına kitap koyun, ısınmasın.

Minecraft'a OptiFine eklentisini kurarsanız FPS'inizi artırabilirsiniz.
zaten var ama genel olarak hızlandırmak istiyorum minecraft sevdiğim oyun değil mecbur olarak oynuyorum
Altına tekerlek takın. Ha ha.
Temiz format ve saçma sitelere girip virüs sokulmadığı sürece alınan performans bellidir.
Birde altına kitap koyun, ısınmasın.
ayarlardan 30 fps yükselttim videolardan bakarak pc altına kitap koymanın etkisi olur mu?

zaten var ama genel olarak hızlandırmak istiyorum minecraft sevdiğim oyun değil mecbur olarak oynuyorum

ayarlardan 30 fps yükselttim videolardan bakarak pc altına kitap koymanın etkisi olur mu?
Minecraft'ta tek oyunculu dünya oluşturup Survival olarak oynandığında dünya sınırsız olduğu için eski bilgisayarlar yorulabiliyor. Sizin için de sorun olmazsa iyi bir sunucuda ya da tek oyunculu için indireceğiniz map ile Skyblock oynamanız FPS'inizi çok yükseltecektir çünkü Skyblock'ta boşluğun üstünde bir ada var sadece.

Minecraft'ta tek oyunculu dünya oluşturup Survival olarak oynandığında dünya sınırsız olduğu için eski bilgisayarlar yorulabiliyor. Sizin için de sorun olmazsa iyi bir sunucuda ya da tek oyunculu için indireceğiniz map ile Skyblock oynamanız FPS'inizi çok yükseltecektir çünkü Skyblock'ta boşluğun üstünde bir ada var sadece.
Merhaba zaten tek oyunculu oynamıyorum. bir server bulup skywars survival games gibi oyunlar oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı