Bilgisayarımı komşu çocuğundan nasıl koruyabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarın komşu çocuğu gelecekmiş yeni PC aldığımı duymuş oynamak istiyormuş ama ben kimseye izin vermiyorum yarın geldiklerinde ben evde olamayacağım ne yapmam gerek (masaüstü PC laptop değil)

PSU'nun düğmesini kapat çalışmıyor de gitsin 😃

Ya da gidene kadar RAM'leri çıkar.

Tabii yapılabilecek çok şey var kasayı açabiliyorsanız ramleri , ssd/hdd , kablolardan herhangi birini sökerseniz sıkıntı olmaz yada eğer yerini biliyorsanız güç tuşunun kablosunu sökün istediği kadar bassa bile açılmaz hem küçük bir kablo yada şifre koyun

dediklerimi yaparsanız bilgisayarın kapağının açılmamasına dikkat edin şimdi tamir etmeye çalışırlar

Tamamdır. Konu kilitlensin artık. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Hocam bende "yeter artık kesin" diyorum fakat arkadaş anlamıyor ve zaten artık mesajlarına cevap vermeyi kestim. Gereksiz gereksiz saçma sapan şeyler soruyor. Bu arada arkadaşın da 21 yaşında olduğuna gram inanmadım, 21 yaşında ergenlikten çıkmış bir insan bu saçma sapan soruları sormaz.

@Kingdragon01 hocam ben kendi adıma diğer arkadaş yüzünden konunuzu kirtettiğim için özür dilerim, cevabınızı tam anlamıyla alamadıysanız bana sorabilirsiniz.

Ne demek istediğini anladım sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın komşu çocuğu gelecekmiş yeni PC aldığımı duymuş oynamak istiyormuş ama ben kimseye izin vermiyorum yarın geldiklerinde ben evde olamayacağım ne yapmam gerek (masaüstü PC laptop değil)
Pc'yi camdan aşağıya atın (!!)

Çoğu öneri yapılabilir, ancak denenmiş onaylı bir taktik istersen şifre koy ve unuttuğunu söyle. Şuan şifreyi sıfırlamak için de vaktinin olmadığını söyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı