Komşu çocuğundan kurtulma taktikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KralLeonidas

Hectopat
Yer
SPARTA
Beyler yardım edin laptopla oynadığım gördü. Laptopu yeni tamir ettim. Çocuk oyun aç diye bağırıyor. Taktik verin.

İstediği kadar bağırsın, vermeyin. Ne derse desin takmayın, görmemezlikten gelin. En sonunda pes edecektir ve bilgisayarınızı istemeyecektir.

Sistem masaüstü olsa bilgisayarın bir parçalarını sökün, takın, çıkarın, gücü kapatın, bir şeyler yapın falan filan diyebilirdik ama sistem dizüstüymüş.

Beyler yardım edin laptopla oynadığım gördü. Laptopu yeni tamir ettim. Çocuk oyun aç diye bağırıyor. Taktik verin.

Efenim sizi şu sanat eseriyle bırakıyorum: Kesın çalışır denenmış onaylanmış yöntem 2020.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraft indir derse bilmiyorum dersin.

Babanla annenden fazla korkmuyorsan komşuya git şu çocuğunuza sahip çıkın de. İnsanların kendi özeli var belki bilgisayarında önemli bir şey var zarar verecek ona. Bu arada komşulara yumuşak davranmayın. Benden korkularına laf bile atamıyorlar ( normalde tabi bu biraz saçmalık ama komşular çingene gibi, hatta karşı komşu eskiden 10 dakikada bir kapıyı çalıyordu sallamıyorum şuan). Kısaca gözlerine korku sal. Bir de lütfen benim yerime çocuğa vur😇.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı