Bilgisayarımın fişini çekip taktığımda internet gidiyor

Furkanblkci

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, sorunum çok canımı sıkmaya başladı yaklaşık olarak 1 ay önce bilgisayar topladım ve açtığım andan beri aynı problemle karşılaşıyorum.
Bilgisayarımın fişini çekip taktığım internet gidiyor ve 15-20 dakika boyunca sorun gider yapıyorum ve ara ara Ethernet kablosunu çekip takıyorum sorun nasıl düzeliyor hala anlamış değilim ama bunları yaptığım zaman 15-20 dakika uğraştırıp düzeliyor. Herhangi bir bilginiz, öneriniz var ise ne yapmalıyım söyler misiniz?
( Bilgisayarım Windows 10 )

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında aynı sorunları yaşamıştım bir video bırakıyorum umarım işine yarar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başlat - services.msc - "Ağ kurulum hizmeti" "Ağ konumunu tanıma" ve "Ağ depo arabirimi hizmeti" hizmetlerinin çalışıyor ve başlangıç türünün otomatik olduğundan emin ol.

Başlat - services.msc - "Ağ kurulum hizmeti" "Ağ konumunu tanıma" ve "Ağ depo arabirimi hizmeti" hizmetlerinin çalışıyor ve başlangıç türünün otomatik olduğundan emin ol.
baktım buraya sizin dediğiniz gibi 2 side
Zamanında aynı sorunları yaşamıştım bir video bırakıyorum umarım işine yarar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hangi seçeneği yapınca sorununuz düzeldi peki tam olarak anlamadığım için yaptığım şeyi geri düzeltemeyebilirim sizin yaptığınızı deniyim öncelikle

baktım buraya sizin dediğiniz gibi 2 side

hangi seçeneği yapınca sorununuz düzeldi peki tam olarak anlamadığım için yaptığım şeyi geri düzeltemeyebilirim sizin yaptığınızı deniyim öncelikle
1.05 den başlayıp 2.20 ye kadar olan kısımları birebir yaptım ve sorun çözüldü sorunu o şekilde çözdükten sonra bazı günler elektrik kesintisi olduğunda tanımlanamayan ağ hatası alıyordum öyle olduğunda da sadece sağ alttaki ağ sekmesine sağ tıklayıp sorunları gider deyip birkaç saniyede çözüyordum

Yeni konular

Geri
Yukarı