Bilgisayarımın hangi parçası arızalı?

aynı problem bendede vardı önce işlemci soğutucusunu değiştirdim olmadı ekran kartım düzgün çalışıyordu teknik servise götürdüm sorunun ekran kartının çok ısınmasından kaynaklandığını söylediler ekran kartını değiştirdim düzeldi fan ekran kartının fanı stabil çalışmıyormuş yük altında fazla ısındığından görüntü gidiyordu

aynı problem bendede vardı önce işlemci soğutucusunu değiştirdim olmadı ekran kartım düzgün çalışıyordu teknik servise götürdüm sorunun ekran kartının çok ısınmasından kaynaklandığını söylediler ekran kartını değiştirdim düzeldi fan ekran kartının fanı stabil çalışmıyormuş yük altında fazla ısındığından görüntü gidiyordu
Nasıl çözebilirim bu sorunu garantisi falan yok

Nasıl çözebilirim bu sorunu garantisi falan yok
İsterseniz bir bilgisayarcıya götürebilirsiniz ancak evde yapmanız da çok kolay.
Bu videodan ekran kartının termal macununu nasıl değiştireceğinize bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan da ne kadar termal macun koyacağınıza bakbilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İsterseniz bir bilgisayarcıya götürebilirsiniz ancak evde yapmanız da çok kolay.
Bu videodan ekran kartının termal macununu nasıl değiştireceğinize bakabilirsiniz
Buradan da ne kadar termal macun koyacağınıza bakbilirsiniz
çok teşekkür ederim ilginize sorunuma çözüm olur mu?

Olacağını düşünüyorum aynı işlemleri ben de uygualmıştım 970 ekran kartına 65'i geçmiyordu
sorun varmıydı ekran kartınızda?
sorun varmıydı ekran kartınızda?
Merhaba ana vidaları söktüm lakin kart açılmıyor şu yanda ufak delikler var vida gibi onları da mı açıyoruz bende onun ucundan yok açamadım
Olacağını düşünüyorum aynı işlemleri ben de uygualmıştım 970 ekran kartına 65'i geçmiyordu
hallettim kartı bir güzel temizledim termal macununu yeniledim ama gene işe yaramadı oyunda belli bir süre sonra resetledi

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı