Bilgisayarın 2 Günden Fazla Açık Kalması

Şu an 25 yaşına gelmiş ve geçmiş nesil bilir. Biz knight online oynardık. Tabi bu yenisi değil, steam daha bilinmez belki piyasada yok denecek zamanlar. 2005-2010 seneleri arası. Ben o zamanlar lisedeyim, bilgisayarı 28 gün hiç kapatmadım. Gündüz Exp-PK gece Maradon da pazar. 28 gün sonda kapatmamın nedeni de elektrikler gitmişti :D Birşey olmaz yani.

Şu an 25 yaşına gelmiş ve geçmiş nesil bilir. Biz knight online oynardık. Tabi bu yenisi değil, steam daha bilinmez belki piyasada yok denecek zamanlar. 2005-2010 seneleri arası. Ben o zamanlar lisedeyim, bilgisayarı 28 gün hiç kapatmadım. Gündüz Exp-PK gece Maradon da pazar. 28 gün sonda kapatmamın nedeni de elektrikler gitmişti :D Birşey olmaz yani.
Silkroad oynardım 5,5 ay hiç kapanmadı, karakter sürekli bottaydı.

Sadece bir kere elektrik kesintisi oldu o kadar. Fakat oyun render gibi değil, yarısı yatıyor zaten.

Minimum 2000 TL yatırmazsan oynanmaz. Ancak CZ de oynayabilirsin. Ardream/Base gibi yerlerde oyuncu yok (Yeni serverlar hariç)
Açıkcası Ultima Onlinedan sonra Knight Online a hiç bulaşmamıştım, söylediğine göre de gerek yok sanırım, ama sürekli karekter kasacağın oyun eksikliği de yaşamıyor değilim, ayrıca Knigt Onlinenin nasıl bir sistemi var yahu 2000-3000 ler havada uçuşuyor [emoji4] neye veriliyor bu paralar skill kasıp dalmıyozmu alttarafı: d

Bu yazın başında aldığım yeni bilgisayarıma -imzamda özelliklerine bakabilirsiniz- GTA V'i alıp yüklemeye Perşembe saat 16.00'da başladım ve şuana kadar bilgisayarı hiç kapatmadım. Malum süper internetimiz sayesinde hala daha inmedi ve Pazar saat 11.00 gibi bitecek gözüküyor.

1. Acaba 2-3 gündür bilgisayarın açık kalması performansa, fanlara vs. zararı olur mu?
  2. Bilgisayardan da normalden biraz daha fazla ses çıkmaya başladı toz ile alakalı mıdır? Birde çok uzun süredir bilgisayarı temizlemedim saç kurutma makinesini en soğuğa çekip bilgisayarı temizlesem olur mu? Veya nasıl temizlemeliyim?
  3. İndirme işlemi bittiğinde bilgisayarı 1-2 saat dinlendirsem sonra oynamaya başlasam en azından bilgisayar rahatlar mı?
net olarak bir sorun olmaz.
fanlarınız güçlüyse ses sorunu yaşamazsınız. ayrıca ben bazen 1 hafta kapatmıyorum ancak 2 yıldır herhangi bir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı