Bilgisayarın Açma ve Kapama Tuşunu Takma

Cavid Zeynalov

Hectopat
Herkese Selamlar,

Konu buraya ait değil ama hangi konuya yazacağımı bilmiyordum. Gelelim sorunuma. Bugün bilgisayarı söktüm ve bilgisayarı açıp kapama tuşlarını yanlışlıkla yerlerinden çıkarttım. Yerleri aklımdan çıktı ve bunla nereye taksam da açma tuşuna bassam da çalışmadı. Bana fotoğrafla veya videoyla yardım ederseniz iyi olur. Ve bir de kabloyu nereye takmalıyım ?
konu buraya ait deyil ama hangi konuya yazacagimi bilmiordum gelelim sorunuma bugun bilgisayari soktum ve bilgisayar acip

Bu videoya bakabilirsin:

11:25

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Play butonu var ekranda kocaman sağa bakan üçgen şeklinde ona basarak izleyebilirsin. (Lütfen yanlış anlaşılmasın arkadaşı ti ye almıyorum bilmiyor olabilir) Eğer hala izleyemiyorsan youtube arama yerine gelerek ''HTPC Montaj Rehberi'' yaz ilk çıkan video ya tıkla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı