Bilgisayarın Arka Planı Kendiliğinden Değişti

biladeren

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarda takılıyordum, masaüstüne bakacaktım ki arka planımın değiştiğini gördüm. Yanlışlıkla yapmış olamam çünkü bilgisayarımda bu ok ve ünlem işareti resimlerini daha önceden indirmemiştim. Ve gerçekten kendim yapmadım. Virüs falan olabilir mi? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
350530a8-517d-42e2-9869-cb0b1320048a.jpg

Güvenemiyorsanız Kaspersky ile tarama yapın.

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarda takılıyordum, masaüstüne bakacaktım ki arka planımın değiştiğini gördüm. Yanlışlıkla yapmış olamam çünkü bilgisayarımda bu ok ve ünlem işareti resimlerini daha önceden indirmemiştim. Ve gerçekten kendim yapmadım. Virüs falan olabilir mi? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Eki Görüntüle 1564879
Arka planda Youtube ödülü var. Düşündürücü.

İsterseniz tarama yapabilirsiniz. Belki de sonradan yüklediğiniz bir uygulama arka planı değiştirmiştir.

Eki Görüntüle 1564879

YouTube plaketini gösterdiğine takıldım bir arkadaşının filan yapmış olma şansı var mı eve gelen ya da başka bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı