Bilgisayarın kendiliğinden yazılar yazması

• Konuyu başlatan ellis
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 707

ellis

Decapat
Yer
Lux
Selamlar, bilgisayarımda arada sırada durduk yere bir yazı yazma yerine tıklayınca bilgisayar kendi kendine bazı şifrelerimi yazıyor. Bazen ismim ile ilgili şeyler bazen şifrelerimi yazıyor. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım fakat virüs veya herhangi bir şey çıkmadı. Formatlasam da sonuç değişmedi. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bilgisayarımda arada sırada durduk yere bir yazı yazma yerine tıklayınca bilgisayar kendi kendine bazı şifrelerimi yazıyor. Bazen ismim ile ilgili şeyler bazen şifrelerimi yazıyor. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım fakat virüs veya herhangi bir şey çıkmadı. Formatlasam da sonuç değişmedi. Sizce ne yapmalıyım?

Klavyede belki sorun vardır diyecektim ama şifreleride yazıyormuş. İlginç.

okuyunca ben bile dehşete kapıldım. Muhtemelen bir hacker sizi korkutmaya çalışıyor. bitdefender kurup sistem taraması yapmayı deneyin. kaspersky ve malwarebytes benim fikrimce çok iyi değil.

Şifreyi kaydettiyseniz normal. Şüpheniz varsa:

Son düzenleme:
Şifreni daha önce google ile arattıysan, arama geçmişi olarak çıkar karşına. Ama yeni kurulum (format) yaptığını yazmışsın ki, farklı tarayıcı kullansan bile çıkmaması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı