Bilgisayarın Bir Hata ile Karşılaştı Hatası

BloodWish

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenim Görevlisi
Merhaba arkadaşlar,
yaklaşık 20 gün önce sistem topladım. O günden bu yana çok memnundum fakat bu gün akşam saatlerinde H1Z1 de iken ilk başta ekran gri oldu sonra oyundaki sesler takılı plak gibi tekrarlandı ve bilgisayarın reset tuşuna basıp açtım. 1-2 saat sonra H1Z1 de iken kişisel bilgisayarınız bir hata ile karşılaştı deyip bilgisayarı yeniden başlattı. Aradan fazla geçmeden 10 dk sonra yine aynı hatayı verdi ve yeniden başladı. Yardımcı olabilecek var mı?

Sistemim ;

• Ekran Kartı : GTX 970 G1
  • İşlemci : FX 8350
  • Anakarat : ASUS M5A97 Le R2.0
  • Ram : Kingston HyperX Beast 8(2x4)GB
  • İşlemci Soğutucusu : Cooler Master Hyper 212 Evo
  • Kasa : Zalman Z11 Neo
  • Monitör : Samsung S22D300
  • SSD : Kingston Hyperx 3K 240GB
  • HDD : WD BLUE 1TB

Not: Gri ekran verdiğinde yeniden başlatırken bir şey güncellendi ama ne olduğunu bilmiyorum.

Yardımcı olabilecek var mı ?

IMG_20151114_200441_1447524464250_1.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows veri kaybını önlemek adına kendini kapatmış sanırım donanımsal bir sorun var.
Windows Update ile en son güncelleştirmelerin hepsini alın. İlk önce Ayarlar > Güncelleme ve güvenlik > Windows Update’e gidin, ve ardından Güncelleştirmeleri denetle’yi seçin.
Olmazsa geri yüklemeye alın oyunun bozulmasından önceye.

Ayrıntılı bilgi için:Whea uncorrectable error nasıl düzeltilir - Windows Yardımı -

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı