HP DV163340ET "'Windows'u kullanıma hazır hale getirirken bir hata ile karşılaştık, günceleme ile çözülecek'" hatası

Onur Can01

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, eski bir HP DV163340ET laptop sahibiyim. 4 senedir Windows 7 vardı, sorunsuz çalışıyordu. Dün Windows 10'a yükselttim, yükseltmişken bir de format atayım dedim. Attım formatı. Sıfırlandı, Windows yüklendi, ayarlama ekranı ( dil, saat, konum, vb.) geldi, ileri dedim. 'Windows'u kullanıma hazır hale getirirken bir hata ile karşılaştık, günceleme ile çözülecek' diyor ama 10 kere tekrarlasam da aynı şey. HDD, pil, batarya/kablosu, ne varsa değiştirdim. DVD-ROM bozuk, DVD'den format atamıyorum, anakart ve BIOS eski UEFI veya MBR USB şekli olmuyor. Tek seçenek Windows 10 sorun merkezinden bilgisayarı sıfırla diyorum bu sorun çıkıyor. Komut, geri yükleme noktası, güncelleme kaldırma hiçbiri işe yaramadı. Bu PC'yi Windows 7'ye nasıl geri çevirebilirim? Yardım edecek bir üstat var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumu internete bağlanmadan sürdürmeyi denedin mi? İnternet olmadan güncelleme yapamaz, belki kaynağı anlaşılabilir bir hata verir.
Hemen deniyeyim.
Kurulumu internete bağlanmadan sürdürmeyi denedin mi? İnternet olmadan güncelleme yapamaz, belki kaynağı anlaşılabilir bir hata verir.
Malesef :( Anakarttan falan sıfırlama gibi birşey yok mu acaba, her türlü yolu denedim.

Geri
Yukarı