Bilgisayarın Donanım Parçasını Yükseltmek

Yeni bir bilgisayar toplamak için bütçem yok.
Parçalarını yükseltmek istiyorum
bilgisayardan bana hayır gelmeyeceğini biliyorum fakat normal oyunları kasmadan oynamak bilgisayarı en iyi haline getirmek için donanım önerilerinizi bekliyorum.

Yeni bir bilgisayar toplamak için bütçem yok.
Parçalarını yükseltmek istiyorum
bilgisayardan bana hayır gelmeyeceğini biliyorum fakat normal oyunları kasmadan oynamak bilgisayarı en iyi haline getirmek için donanım önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşın dediği gibi ekran kartın 2 gb den fazla desteklemiyorsa sen bu dönemde çıkan oyunları kasmadan oynayamazsın . :(

E5200 2.5 ghz
ati x1550
2 gb ram

bu özellikler ile düşük-orta ayarlarda güncel oyunları kasmadan oynadığını gördüm önerdiğiniz parçalar ile ben hangi ayarlarda oynaya bilirim ?

Medium-high karışık akıcı şekilde oynarsın.Sistemine alabileceğin en iyi parçaları tavsiye ettim.Sorun çıkarmaz o oyunlarda.Şimdiden hayırlı olsun. :) Testleri bekleriz sizden. :D

Teşekkürler :)
Ekran kartı olarak Zotac GTX650 Snergy mi yoksa Sappire Hd 7770 mi önerirsin ?
Hangisi daha performanslıdır.
Önerdiğin Kart İşlemci ile darboğaz yapar mı ?

Bende HD 7770 önercektim ama stokta kalmadığı için gtx 650 önerdim.İkisi arasında çok ciddi bir performans farkı yok.Önerdiğim kartların işlemcine darboğaz yapacağını sanmam.Belki çok az bir darboğaz olabilir ama hissetmezsin bile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı