Bilgisayarın fan hızı artıyor ve görüntü kesiliyor

Omerd8909

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu sorunla 1 aydır uğraşıyorum. Sistemin PSU bozuldu garantiye gönderdim sıfırı ile değişim yapıldı onda sonra sorun başladı bir daha gönderdim bu sefer de ekran kartında sıkıntı var dediler sıfırı ile değişim yapıldı gelince sıkıntı yok. 1 hafta sonra yine oldu bende DDU ile sürücüleri silip baştan yükledim şu an sıkıntı yok ama sizce bu sorun nedir?

Arkadaşlar ben bu sorunla 1 aydır uğraşıyorum. Sistemin PSU bozuldu garantiye gönderdim sıfırı ile değişim yapıldı onda sonra sorun başladı bir daha gönderdim bu sefer de ekran kartında sıkıntı var dediler sıfırı ile değişim yapıldı gelince sıkıntı yok. 1 hafta sonra yine oldu bende DDU ile sürücüleri silip baştan yükledim şu an sıkıntı yok ama sizce bu sorun nedir?

Fan hızı derken ekran kartının fan hızından mı bahsediyorsunuz.

Belki PSU'nun gücü yetmiyordur beslemeye, sisteminizi ve PSU'nuzu yazabilir misiniz.

Bunu eklememek olmaz :D

images (2).jpeg

Fan hızı derken ekran kartının fan hızından mı bahsediyorsunuz.
hangisinin arttığını tam olarak bilmiyorum

Belki PSU'nun gücü yetmiyordur beslemeye, sisteminizi ve PSU'nuzu yazabilir misiniz.

Bunu eklememek olmaz :D

Eki Görüntüle 1531284
3050 i511400f 650w PSU 16 ram

BIOS ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin.

O tam olarak nasıl yapılıyor BIOS pilini çıkarıp yapmıştım bir kere

Bahsettiğiniz sorun AMD kullanıyorsanız WattMan hatası olabilir sonrasında görüntü geliyor mu sisteme?
nvidia hocam 3050 görüntü gelmiyo sistem kapatmak zorunda kalıyorum kasa uzerınden

Birden hızlanıp kapanıyor mu ? Detay verir misin ?
evet ansızın olur 2 saat felan oynadıktan oyunda da oluyo bostada oluyor

Hocam ekran kartınıza ve işlemcinize bir stres testi yapın bence eğer yük altında yine aynı sıkıntı olursa buraya geri gelip tagleyin bizi.

Yaptım onunla alakalı bir şey değil herhalde neyde sıkıntı var çözemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı