Bilgisayarın fanı inanılmaz derecede hızlı dönüyor

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Bilgisayarın fanı inanılmaz derecede hızlı çalışıyor. Deep'in OS diye bir işletim sistemi kurayım dedim, o işletim sistemine 30 GB yer ayarlamıştım sonra bir baktım 30 GB'lik yer durup dururken dolmaya başladı 30 GB'ye kadar ulaştı. Bende ne var bunun içinde deyip baktım ve 125 terebayt şık dosya gördüm. Sonrs bilgisayar dondu tuştan kapatıverdim sonra Windows'u açayım dedim elektrik süpürgesi kadar ses çıkarıyor GTA 5 oynarken bu kadar çıkarmıyor.

Bilgisayarın fanı inanılmaz derecede hızlı çalışıyor. Deep'in OS diye bir işletim sistemi kurayım dedim, o işletim sistemine 30 GB yer ayarlamıştım sonra bir baktım 30 GB'lik yer durup dururken dolmaya başladı 30 GB'ye kadar ulaştı. Bende ne var bunun içinde deyip baktım ve 125 terebayt şık dosya gördüm. Sonrs bilgisayar dondu tuştan kapatıverdim sonra Windows'u açayım dedim elektrik süpürgesi kadar ses çıkarıyor GTA 5 oynarken bu kadar çıkarmıyor.
125 terabyte mı :D Megabyte olmasın o? O kadar boş hafızanız var mı ki öyle bir dosya oluşsun? Datacenter mısınız?

125 terabyte mı :D Megabyte olmasın o? O kadar boş hafızanız var mı ki öyle bir dosya oluşsun? Datacenter mısınız?
Vallaha bende anlamadım beni datacenter sandı herhalde. 125 TB yazıyordu .Demekki 125 TB alanım olsa onuda dolduracak şimdi o deepin osu sileceğim.Ve bir daha yüklemeyeceğim. 😀

Böyle bir yazı var ama ben pek çeviremedim. Belki yardımcı olur. Gerçi Deepin Debian tabanlı. Bu konunun sahibi Ubuntu'da böyle bir sorun yaşamış.

Şimdi windowsa geçtim görev yöneticisinden işlemci hızına bakayım dedim 0.40 GHz ye sabitlenmiş.
Ekran görüntüsü 2020-11-11 181041.jpg
ve işlemci sıcaklığıda 25 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı