GTX 1650S fanı hızlı dönüyor

em95

Hectopat
Arkadaşlar GTX 1650S ekran kartım en düşük yüzde 59 dönme hızı var. Aşağı çekemiyorum o yüzden de hızlı dönüyor ve sesli oluyor. Çözümü var mıdır acaba?

1594113755669.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden çok ilginç 1650 kullanan arkadaşıma sordum fakat böyle bir sorun yaşamıyor. RAM'i çıkarıp takar mısınız fanlar dönerken ses çıkarıyor mu veya aşırı derecede sıcaklık oluyor mu? Benim bir arkadaşımda da böyle sorun vardı ama o kasayı temizledikten sonra oldu ve RAM'lari çıkarıp geri taktığında düzeldiğin söyledi deniyebilirsiniz.

Kasa fanlarından çıkmıyor bu ses. Sade ekran kartından çıkıyor fan sesi, oda hızlı döndüğünden tek tek fanları durdurarak denedim, öyle anladım ekran kartı olduğunu onu durdurunca bayağı sessiz kasa fanları.

Kasa fanlarından çıkmıyor bu ses. Sade ekran kartından çıkıyor fan sesi, oda hızlı döndüğünden tek tek fanları durdurarak denedim, öyle anladım ekran kartı olduğunu onu durdurunca bayağı sessiz kasa fanları.

Ekran kartın güncel mı eğer güncelse MSI afterburnerden düşür hızı bakalım yine aynı sıcaklığı mı verecek eğer bilmiyorsan buradan yardımcı olabilirim.

Ekran kartın güncel mı eğer güncelse MSI afterburnereden düşür hızı bakalım yine aynı sıcaklığı mı verecek eğer bilmiyorsan buradan yardımcı olabilirim.

En güncel sürümde ve Afterburner Ile'de zaten en düşük 60 diye gözüküyor. en üstte foto attım o çizgi var 59 da onun altına düşmüyor hız.

Arkadaşlar GTX 1650S ekran kartım en düşük yüzde 59 dönme hızı var. Aşağı çekemiyorum o yüzden de hızlı dönüyor ve sesli oluyor. Çözümü var mıdır acaba?

Eki Görüntüle 609349
Burada gözüken sekmede. "kullanıcı ayarlı otomatik fan kontrolü aç" seçeneğini seçili olmasın.

Geri
Yukarı