Bilgisayarın fişi takarken neye dikkat edilmeli?

Yeni_Kullanıcı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarın güç kaynağı ile 3 tane girişi olan şeyi takarken böyle tak diye ses çıkmıyor çıkartırken tam oturmuş gibi oluyor ama bir de oynuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230705_130528.jpg
    IMG_20230705_130528.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar bilgisayarın güç kaynağı ile 3 tane girişi olan şeyi takarken böyle tak diye ses çıkmıyor çıkartırken tam oturmuş gibi oluyor ama bir de oynuyor.
Tak diye ses çıkmaz zaten. İyice ittir o oturur.

Tamam bir problem teşkil etmiyor.
Güç kaynağı kablosu zaten genellikle kuvvet uygulanarak yerleştirilmek zorunda. Belli düzey oynaması normal. Çıkartmaya çalışırken oturmuş gibi oluyor demişsiniz sıkıntı yok.

İyice ittirip yerine oturt. Boşluk kalırsa mesafeden dolayı ark yapar, çatır çutur ses gelebilir. Zamanla sıkıntı olur, sistem kapanır vs. Hareket etmemesi lazım, ediyorsa oturmuyordur, kablo değişirsin

İyice ittirip yerine oturt. Boşluk kalırsa mesafeden dolayı Ark yapar, çatır çutur ses gelebilir. Zamanla sıkıntı olur, sistem kapanır vs. Hareket etmemesi lazım, ediyorsa oturmuyordur, kablo değişirsin

Kendi kendine hareket edemez zaten öyle değil mi? Kendin tuttuğun zaman Tahta gibi sabit de kalacak hali yok. Oynaması normal kablo değişmesini gerektirecek durum yok.

Kendi kendine hareket edemez zaten öyle değil mi? Kendin tuttuğun zaman Tahta gibi sabit de kalacak hali yok. Oynaması normal kablo değişmesini gerektirecek durum yok.
O öyle olmuyor işte. Eli kolu masaya çarpar, kasa hafif oynar, kablo hareket eder, sonra oyunun ortasında tak diye kapanır. Kendi kendine hareket eder demedim zaten. Ben böyle tecrübe ettim, başıma geldiği için yazdım. @shockwaveee Neyi beğenmedin kardeş?

O öyle olmuyor işte. Eli kolu masaya çarpar, kasa hafif oynar, kablo hareket eder, sonra oyunun ortasında tak diye kapanır. Kendi kendine hareket eder demedim zaten. Ben böyle tecrübe ettim, başıma geldiği için yazdım. @shockwaveee Neyi beğenmedin kardeş?
Elle kuvvet uygularken hafif kıpırdaması normal ve sen kablo değiş demişsin. Power'ın içinden çıkan kablo kötü ürün olamaz herhalde?

Elle kuvvet uygularken hafif kıpırdaması normal ve sen kablo değiş demişsin. Power'ın içinden çıkan kablo kötü ürün olamaz herhalde?
Bilakis olur. Tecrübe ettim diyorum. CV650 kablosu değiştim sırf bu yüzden, dibine kadar ittirdiğim kablo hareket ettiği için PC kapanıyordu. Gittim Hama kablo aldım, düzeldi. Gram kıpırdamıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı