Bilgisayarın hiçbir yerine basılmıyor

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar. Geçenlerde internet sıkıntiliydi Microsoft Edge kullanıyordum uzun süredir, 3 4 haftadır Chrome girmemiştim. Bir gireyim dedim PC'ye bir şeyler oldu. Masaüstü çalışmıyor, görev çubuğu çalışmıyor. Görev cubugu çalışsa masaüstü çalışmıyor bazen hiçbiri çalışmıyor. CTRL + alt + delete yapıp duzeltiyordum. Ne zaman tarayicida çok kalsam bir imleç cikiyor kendi kendine aşağı gidiyor. Sonra görev çubuğu gidiyor. Windows tusuna basınca masaustu de gidiyor. Geçen PC'yi sıfırladım yine aynı sorun karşıma çıktı. PC'de hiçbir şey yapamıyor hale geldim. CTRL alt delete de artık işe yaramıyor. Neyse internetten baktım yeni kullanıcı oluşturun diye. Oluşturdum zar zor. Neyse şifre girme kısmında da aynı sorunla karşılaştım, USB'li fareyi çıkardım yeniden başlattım düzeldi. Sizden haber bekliyorum.

Hocam
Hocam tarama yaptim bişi çıkmadı sorun devam ediyor tek tek görev yöneticisindende baktım virüs olabilecek herşeye ama yok
Sorun düzelmiyor bıktım artık 1 aydır bunla uğraşıyorum format atıyorum yine yok

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,8 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı