Çözüldü Bilgisayarın kaç W elektrik çektiğini gösteren program

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Fatih Işık @M3ric @ArdaÇiftci

Yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim. Neden sorduğumu söyleyeyim belki bilginiz vardır. 9900K 2080Ti lı bir sistem topladım fakat youtube'da ekran kartının oyun performanslarını incelediğimde kart ortalama 1900MHz de çalışıyor fakat oyunları şuan yüklediğim için furmarkta deneme yaptım kart dengesiz bir şekilde çalışıyor 1650 1700 arası sürekli değişiyor frekans hızı. Bana az geldi. Furmark'ta denediğim için mi bilmiyorum. Oyunlar yüklensin bir de oyunda bakacağım bu hızda değişiklik olur mu diye. Evga G2 750W 80+ Gold PSU kullanıyorum. Acaba 750W yetmiyor mu? şeklinde kafamda bir soru işareti var. Fikrinizi alabilir miyim?

Bu siteden maksimum yapabileceği tüketimi görebilirsin. Aşağı yukarı bir fikir verir.

Bu siteden maksimum yapabileceği tüketimi görebilirsin. Aşağı yukarı bir fikir verir.

Sıkıntı yokmuş. Furmark ile alakalı imiş oyuna girdim değerler normal. Teşekkür ederim. Konu kitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı