Bilgisayarın kapanmaması

feroki22

Hectopat
P5L-MX anakartım var, Dual Core E4600 kullanıyordum performanstan şikayet edip Pentium E5500 taktım anakarta, anakartım normalde desteklemiyor bu işlemciyi fakat arkadaşım kullanıyorum demiş ve forumda da birisi kullandığını belirtmiş, kullandığı BIOS sürümü de benimkiyle aynı. Taktım, formatı yaptım sonrasında işlemci 1.40 GHz açtı, overclock yaptım sonrasında normal olan 2.80 hızına geri döndü. Sorun şu, bilgisayarı kapat diyorum, Windows kapanmasına rağmen bilgisayarım çalışmaya devam ediyor. Power tuşuna basıp durmak zorunda kalıyorum. Ne yapmalıyım?

Dostum ne kadar süre çalışıyor belki Windows dosyaları kapatırken biraz bekletiyordur.
Bu bilgisayar daha önce 3 işlemci gördü fakat ilk defa bunda böyle bi sorun görüyorum. 1 dakika beklemiş olabilirim maximum çünkü yeni format attım yüklenecekler var beyefendinin özellikle kaç dakikada kapandığını ölçemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı