Bilgisayarın kilitlenip kapanması

yrfann

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 gündür bilgisayarım aniden kilitleniyor bugün mavi ekran verdi minidump dosyalarını alabildim. Kilitlenince 5 dakika boyunca RAM slotlarını değiştire değiştire açılıyor. Sizce nasıl bir sorun vardır ? Ve Minidump dosyaları nasıl buraya yüklenir ?

Ram'lerin arızalı olabilir, ramlerin 2 adet ise tek tek takarak dene hangisinde mavi ekran verirse o ram arızalıdır.
Ama ikisindede mavi ekran verirse sorun ya 2 ramde arızalı yada herhangi bir donanın arızalı olabilir.
Belli olmaz yazılımsal bir sorun'da olabilir.

MiniDump dosyalarım mevcut RAM'lerde sıkıntı olduğunu biliyorum ama nasıl bir sıkıntısı var onu çözemiyorum @Recep Baltaş yardım edebilir misin abi ?

İş çığrından çıktı 2 tane minidump dosyam var lütfen bakın be çok mu şey istiyoruz ?

upload_2016-8-9_22-19-36.png Buyrun MiniDump dosyasını açtım fakat bunlar ne anlamadım @Murat5038

Teşekkürler konu çözüldüğüne göre kilitlenebilir.

Konuyu kilitlemeyelim lütfen. Bilgisayarım yine çöktü sanırım format atacağım neden çöküyor bilmiyorum LoL oynayacakken birden mavi ekran verdi.

081116-13494-01.rar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı