Bilgisayarın KMSPico ile etkinleştirildiği nasıl anlaşılır?

EndlessNight

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni işlemci aldım, önceki işlemciyi yanlışlıkla parçaladığım için ailem benim montajlamama izin vermedi. hiç istemesem de fanı montajlaması ve BIOS'u güncellemesi için PC'yi bir bilgisayarcıya götürdük. 2 yıldır Windows'u etklinleştirmeden kullanıyordum, sağ alttaki yazıya alıştığımdan dolayı rahatsız etmiyordu. 2 gündür o yazının olmadığını fark ettim ve bilgisayarcının babasının hayrına orijinal lisans kurmayacağını ve KMS kurduğunu düşünüyorum. CMD'ye slmgr /dli yazdığımda ekteki görselle karşılaşıyorum, acaba KMS kurmuş mudur?

1665836802036.png

Dosya Ekleri

• 1665836695810.png
    1665836695810.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 45
  • 1665836793743.png
    1665836793743.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 60
Hocam fark etmiyor o fotografta her türlü KMS yazması gerekiyordu o zaman.

Hocam öyle bir şeyin olması imkansız.

Hocam peki nereden gelmiş olabilir bu lisans, para kitlemek için orijinal lisans atıp vicdanını mı rahatlatmaya mı çalışmış? Windows 11 version 22H2 güncellemesini daha yapmadım ondan olabilir mi?

Hocam ben bilemem ne için yapmıştır😀
Windows güncellemesiyle bir alakasi yok.

Herhangi bir yerden gelme ihtimali yok değil mi hocam bu adam dışında? Hiçbir şey indirmiyorum Steam oyunları hariç, PC de olan uygulamalarda herkes tarafından bilinen uygulamalar.

Hocam format atmama gerek var mı? @393060 @Emrecngz

Son düzenleme:
1665845530464.png

Ayarlarda bununla karşılaştım ama daha önce hesabıma hiçbir lisans bağlamadım.💀
Hocam şimdi hafif bir flashback yaşadımda, ben yıllar yıllar önce küçükken (yaşımı hatırlamıyorum bile o kadar eski) Windows'u internetten rastgele bir kodla etkinleştirmiştim, o olabilir mi?

1665845530464.png

Ayarlarda bununla karşılaştım ama daha önce hesabıma hiçbir lisans bağlamadım.💀

Hocam şimdi hafif bir flashback yaşadımda, ben yıllar yıllar önce küçükken (yaşımı hatırlamıyorum bile o kadar eski) Windows'u internetten rastgele bir kodla etkinleştirmiştim, o olabilir mi?

Eğer oysa şu an aniden onun etkinleşmiş olması saçma değil mi? Sanırım işlemci değişikliğinden dolayı gelmiş olabilir, yıllar önce yapıp sonra korkup sildiğim bir şeydi.

Ben ne olur ne olmaz şu kodla "slmgr /upk" siliyorum anahtarı hocam.(edit: Kod anahtarı silmedi 💀)
Umarım bir zarar gelmez :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı