Bilgisayarın KMSPico ile etkinleştirildiği nasıl anlaşılır?

EndlessNight

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni işlemci aldım, önceki işlemciyi yanlışlıkla parçaladığım için ailem benim montajlamama izin vermedi. hiç istemesem de fanı montajlaması ve BIOS'u güncellemesi için PC'yi bir bilgisayarcıya götürdük. 2 yıldır Windows'u etklinleştirmeden kullanıyordum, sağ alttaki yazıya alıştığımdan dolayı rahatsız etmiyordu. 2 gündür o yazının olmadığını fark ettim ve bilgisayarcının babasının hayrına orijinal lisans kurmayacağını ve KMS kurduğunu düşünüyorum. CMD'ye slmgr /dli yazdığımda ekteki görselle karşılaşıyorum, acaba KMS kurmuş mudur?

1665836802036.png

Dosya Ekleri

• 1665836695810.png
    1665836695810.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 45
  • 1665836793743.png
    1665836793743.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 60
Mahalle bilgisayarcısı bu kadar oluyor. Bana kalırsa yaptığı iş için 100 lira kâfi. Buna key de dahil.

Vallahi hocam babama dedim ama yapacak bir şey yok dedi, parayı o beyefendi kazanıyor onun için sorun yoksa yapacakta bir şey yok.

Format atmama gerek yok değil mi? Hiç flash bulup uğraşmak istemiyorumda şu an :D

Sorun yok ya kullan böyle. Bir dahakine en azından fiyatı önceden sorarsınız.

Ya hocam, ben asla göndermem normalde ama babamlarda ben evde pinleri kırınca haliyle yeni işlemciyi bana bırakmak istemediler. Maalesef yapacak bir şey yok artık :(

Hocam şimdi bilgisayarcıyı aradım öyle bir şey yapmadığını söyledi, sadece BIOS güncelleyip fanı montajlamış. Bilgisayarıma Steam harici hiçbir şey yüklü değil(Chrome, Discord vb. hariç). Güvenilir olmayan bir yerden bir şey şu ana kadar indirmedim, nereden gelmiş olabilir bu lisans? @Emrecngz @393060

Ya hocam, ben asla göndermem normalde ama babamlarda ben evde pinleri kırınca haliyle yeni işlemciyi bana bırakmak istemediler. Maalesef yapacak bir şey yok artık :(

Hocam şimdi bilgisayarcıyı aradım öyle bir şey yapmadığını söyledi, sadece BIOS güncelleyip fanı montajlamış. Bilgisayarıma Steam harici hiçbir şey yüklü değil(Chrome, Discord vb. hariç). Güvenilir olmayan bir yerden bir şey şu ana kadar indirmedim, nereden gelmiş olabilir bu lisans? @Emrecngz @393060

İlahi bir güç bana sürpriz yapmış olamaz herhalde, bilgisayarcının yapmadığını söylemesi beni çok tedirgin etti. Virüs bulaşacak hiçbir eylemde bulunmadım, acaba sorun ne?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı