Bilgisayarın Monitörü Kapanıp Açılıyor

Yer
Bursa, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarımı açıyorum. Ardından işte youtubeye felan giriyorum ya da oyuna. Aniden monitör kapanıp açılıyor ve bir ses çıkarıyor. (Mausu ya da belleği takınca çıkan ses.) Lol oynarken de oldu sol üste doğru büyüdü gene oldu gene büyüdü. Önceden de monitör kapanıp açılıyordu ama bilgisayarı dinlendirince bir daha olmuyordu. Şimdi onuda denedim olmadı. Nasıl düzeltirim söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Ekran gidip geliyordu ve "tik" diye ses gelerek tekrar açılıyordu. VGA kablosundan oluyormuş meğersem. Onu değiştirdim ve sorun ortadan kalktı.

Eğer düşündüğüm gibi değilse şunu yapabilir misin? Yani kontrol amaçlı.
Başlat-Denetim Masası-Güç Seçenekleri-Enerji tasarrufu yaparsan, belki düzelebilir.

Monitörünüz çok ısınıyor ise bundan kaynaklı olabilir.

Monitör ısınmıyor ve ısınsa da çok fazla ısınmaz.Çok fazla ısındığı zamanlarda oldu böyle bir sorun olmamıştı. Bugün böyle yaptığı için dinlendirdim bilgisayarı saten. :)

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Ekran gidip geliyordu ve "tik" diye ses gelerek tekrar açılıyordu. VGA kablosundan oluyormuş meğersem. Onu değiştirdim ve sorun ortadan kalktı.

Eğer düşündüğüm gibi değilse şunu yapabilir misin? Yani kontrol amaçlı.
Başlat-Denetim Masası-Güç Seçenekleri-Enerji tasarrufu yaparsan, belki düzelebilir.

Teşekkürler enerji tasarrufu yaptım inşallah olur. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı