Bilgisayarın Olmazsa Olmaz Programları Nelerdir?

• Konuyu başlatan PCManyaQı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 18B
  1. Ekran kartı sürücüm. :D
  2. Avast! Free Edition
  3. Office 2013
  4. CCleaner (isteğe bağlı olarak CCEnhancer eklenebilir.)
  5. uTorrent
  6. Chrome, Firefox, Yandex.Browser vs.
  7. K Lite Mega Codec Pack (Komple kur ama varsayılan olarak Media Player'ı bırak. Bu paketle artık neredeyse açamadığı format kalmıyor Windows MP'nin. :) )
  8. AIDA64
  9. Unlocker
  10. Fraps
  11. WinRAR
  12. HWiNFO64
  13. Donanım üreticilerinin programları
  14. ExaRadyo
  15. Shazam (Metro Uygulaması)
  16. Bir DVD yazma programı
  17. RainMeter
  18. RocketDock

Benim aklıma gelenler bunlar. :) Eğer tasarım programların varsa onları da yaz listeye.

Son düzenleme:
Böyle konuları sevmiyorum herkes kafasına göre bişeyler söyleyecektir. Sen en iyisi forum sitelerden konuları incele ve sevdiklerini indir, kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@HighPixel Hocam çok yanlış davrandınız. Sizden böyle bir tepki hiç beklemiyordum. Maalesef 1 günlük ceza aldınız.

Bu arada Windows 8 ile gelen ISO mount sistemi Deamon Tools'dan çok hızlı ve stabil çalışmakta. Ayrıca eksta sürücü vs. derdi olmadığı için çakışma ihtimali sıfıra düşüyor. Birde Deamon ile Windows 8'in ISO mount etmesi arasında hiç bir fark yok. İkisi de aynı şekilde mount ediyor ISO'yu. Yani tek tek seçmek gibi bir şey söz konusu değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı