Bilgisayarın yeniden başlama sorunu neden olabilir?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
2 3 gün önce GT 1030 aldım ekran kartını almadan önce böyle bir sorun yoktu. GT 1030'dan önce GT 710 kullanıyordum 2 saat civarı aralıksız oyun oynadıktan sonra genellikle oluyor. İlk yeniden başlatmadan sonra da daha sık oluyor. Sorunun ekran kartından olacağını düşünmüyorum ben ama oladabilir emin değilim.
Dün güç kaynağının içini açtım içinde tek bir tane hafif şişmiş kapasitör vardı bu kapasitör böyle bir soruna neden olabilir mi?
Diğer parçalarda sorun olacağını düşünmüyorum çünkü çoğunu 5 aydan uzun süredir kullanıyorum.
Kameraya tam yansımadı ama genede çektim şişmiş kapasitörü.
Sistemim.
P5G41C-M LX anakart.
4+4 8 GB RAM.
Q9400 işlemci.

Dosya Ekleri

• kapasitör.jpg
    kapasitör.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Psu etiketi.jpg
    Psu etiketi.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
2 3 gün önce GT 1030 aldım ekran kartını almadan önce böyle bir sorun yoktu. GT 1030'dan önce GT 710 kullanıyordum 2 saat civarı aralıksız oyun oynadıktan sonra genellikle oluyor. İlk yeniden başlatmadan sonra da daha sık oluyor. Sorunun ekran kartından olacağını düşünmüyorum ben ama oladabilir emin değilim.
Dün güç kaynağının içini açtım içinde tek bir tane hafif şişmiş kapasitör vardı bu kapasitör böyle bir soruna neden olabilir mi?
Diğer parçalarda sorun olacağını düşünmüyorum çünkü çoğunu 5 aydan uzun süredir kullanıyorum.
Kameraya tam yansımadı ama genede çektim şişmiş kapasitörü.
Sistemim.
P5G41C-M LX anakart.
4+4 8 GB RAM.
Q9400 işlemci.

Hocam güç kaynağı kaynaklı gibi, PC iyi ki patlamamış ve hava tutsanız iyi olur içine :D.

Geri
Yukarı