"Bilgisayarınız Bir sorunla Karşılaştı" hatası

thEddie

Hectopat
Selamlar. Bilgisayarım bu gün bir mavi ekran hatası verdi ve kendi kendini yeniden başlattı. AMD ekran kartı ve işlemci kullanıyorum daha alalı 2 ay oldu ısınmış olmasından kaynaklı bir sorun olabilir mi? Veya geçen gün bazı uygulamalarımın logoları gittiği için bir çözüm yolu bulmuştum çalıştır menüsüne system yazdığımda da aynı hatayı almıştım aldığım 2 aydan beri böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Selamlar. Bilgisayarım bu gün bir mavi ekran hatası verdi ve kendi kendini yeniden başlattı. AMD ekran kartı ve işlemci kullanıyorum daha alalı 2 ay oldu ısınmış olmasından kaynaklı bir sorun olabilir mi? Veya geçen gün bazı uygulamalarımın logoları gittiği için bir çözüm yolu bulmuştum çalıştır menüsüne system yazdığımda da aynı hatayı almıştım aldığım 2 aydan beri böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Lütfen minidump dosyalarınızı bizle paylaşın.
Paylaşacak mısınız?

Son düzenleme:

Lütfen minidump dosyalarınızı bizle paylaşın.

Paylaşacak mısınız?
Eee. Sorun olmazsa bir daha yaşarsam aynı sorunu o zaman atsam? Çünkü şu an müsait değilim pek birazda geç cevap verdim kusurabakma

Sıkıntı yok. Sonra atsanız da olur.
Minidump dosyamın ayarları açık değilmiş. Kayıt almamış 30.10.2020 tarihinde tekrardan yaşadım. Bir daha yaşarsam dosyayı size ileticeğim. Gerçekten kusurabakmayın bu kadar geciktirdiğim için. İlginiz için teşekkürler
Sıkıntı yok. Sonra atsanız da olur.
30.10.2020 Bu sabah hatayı tekrardan aldım fakat Minidump dosyası yok. Acaba mavi ekran değilde ısınmadan kaynaklı bir hata olabilir mi ekran kartım ve işlemcim AMD ve bilgisayarı almama 1 ay olmuş olmasına rağmen fanlardan sanırsam bazen sürtünme gibisinden sesler geliyor. Donanımsal olma ihtimali olabilir mi 8gb ram var ve SSD kullanıyorum kısa süre içerisinde de bilgisayarımın altına koymak için bi soğutucu alacağım zaten ama sorunun donanımsal olması bana sorun çıkarabilir diye endişeleniyorum biraz yazılımsal ise ve çözümü var ise sorun değil ama donanımsal ise sorun olabilir. Ayrıca minidump dosyamın ayarlarıda aktif durumda fakat hiç kayıt almadı hatayı tekrar yaşamama rağmen. Ayrıca "bazı bilgiler toplanıyor" deyipte yeniden başlatmıyor direkt olduğu gibi yeniden başlatıyor(aldığım sorun tam olarak "Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılacak").

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı