Çözüldü Bilgisayarınız düzgün başlatılamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ramo54

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayarı kapattım ve kasanın içini temizledim sadece ekran kartını çıkartıp taktım. Tekrar açmak için her şeyi hazır hale getirip kabloları taktım ve bilgisayarın açma tuşuna bastım. Bilgisayar açılırken onarıma hazırlanıyor dedikten sonra bilgisayarınız düzgün başlatılamadı hatası verdi. Bende gelişmiş seçeneklere girdim ve bilgisayarımı sıfırlamak istedim zaten aklımdaydı aşırı yavaşlamıştı bana da bahane oldu her şeyi kaldır dedim ve devam ettim. %1 de iken değişiklikler geri alınıyor yazısı çıktı ve ardından "bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorunla karşılaştı. Hiçbir değişiklik yapılmadı" hatası verdi. Sistem geri yüklemek sorunu çözer diye düşündüm ama bu sefer de "devam etmek için yönetici olarak oturum açmanız gerekiyor, ancak bu kişisel bilgisayarda hiç yönetici hesabı yok." diye yazı çıkıyor güvenli modda başlatmak için başlangıç ayarlarına gelip yeniden başlat diyorum gelen ekrandan 4'e basıp geçiyorum ama yine otomatik onarıma düşüyor. Sizce sorun nedir, nasıl aşabilirim?

Çözüm
Bu hata bana da gelmişti her türlü yöntemi denedim olmadı en son hard diskin içindeki önemli dosyaları yedekledim format attım sorun çözüldü.
Bu hata bana da gelmişti her türlü yöntemi denedim olmadı en son hard diskin içindeki önemli dosyaları yedekledim format attım sorun çözüldü

Hocam hiçbir şekilde masaüstüne gelmiyor. Yedekleme işlemi yapamam o yüzden format atmadan halledebilir miyim diye düşündüm çünkü format CD ya da USB'si yok zaten sıfırlama işlemi de yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı