Bilgisayarınıza en çok üzüldüğünüz an

Eski bir bilgisayarım vardı. Bana göre çok güzeldi ama bir anda ekran gitti. Dedim eyvah! Sonra bilgisayarcıya gittik ve PSU gitmiş dedi. Ben kafayı yemek. Sonra bir bilgisayar aldık(aynı seviye) ama onunda ekran kartının fanı değişmiş(küçük bir fanla) adam söylemedi bize ve ben CS:GO oynarken yandı. Eski bilgisayarının ekran kartını taktım. Bayağı tozluydu ekran bizde güçlü bir makineyle fanını temizledik ve fanı çıktı. Taktım ama yeniden çıkıyordu. Sonra fanı tutkalladık(derken girişini tutkalladık) ama çalışmadı. Şimdi G41 Express Chipset Onboard ekran kartım var(128MB Zoom açıyor yine de )

Şu anda kullandığım laptopum bana ne kadar yetse de çıkardığı sorunlar bitmiyor son olarak tekte açamaz oldum kapat aç ile şanslıysam açıyorum galiba ömrü doluyor Valorant'ta falan 40 50 alıyorum beni çok üzüyor böyle yapması.

14 yıldır kullandığım bilgisayarım geçen sene bozulmuştu. O bilgisayar ta ben doğmadan öncede vardı. Ama iyi dayandı ha. Ona çok üzülürüm.

Bilgisayar almak için 3 yıl para biriktirip bir hiç alamayacak kadar az paramın olup bilgisayarımın "çöp" olması.

GTA V orta ayarlarda çalıştırmaya çalışıp bozmuştum. Açılıyordu 2-5 saniye sonra kapanıyordu.

Elim harddiske çarptı, ağır yaralanmıştı. Artık hayatına eski harddiskinin 1/5'iyle devam ediyor ( 120 GB taktırdım ucuz diye ).

300 Memory, 500 Core clock bastıktan sonra mavi ekran yemem. Kötü bir fikirdi laptop ekran kartına OC yapmak kabul ediyorum.

2013 yılında bir PC toplamıştım içinde Sapphire HD7850 vardı topladıktan 1 hafta bile geçmedi ki ekran kartı arıza verdi iade için 3 aya yakın uğraştığımı hatırlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…