Bilgisayarınıza en çok üzüldüğünüz an

312971

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar. Ben başlıyorum. Programlamaya başladığım, onca macera atlattığım, kaç kere AdWare yiyip temizleyemediğim bilgisayarım 31.11.2017 saat 00.48 civarlarında beyaz ekran verip hayata veda etti. Seni hiç unutmayacağım...

pb_easynote_tj65_tastatur.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben başlıyorum. Programlamaya başladığım, onca macera atlattığım, kaç kere adware yiyip temizleyemediğim bilgisayarım 31.11.2017 saat 00.48 civarlarında beyaz ekran verip hayata veda etti. Seni hiç unutmayacağım...

Eki Görüntüle 836650

Eski bir bilgisayarım vardı. Bana göre çok güzeldi ama bir anda ekran gitti. Dedim eyvah! Sonra bilgisayarcıya gittik ve PSU gitmiş dedi. Ben kafayı yemek. Sonra bir bilgisayar aldık(aynı seviye) ama onunda ekran kartının fanı değişmiş(küçük bir fanla) adam söylemedi bize ve ben CS:GO oynarken yandı. Eski bilgisayarının ekran kartını taktım. Bayağı tozluydu ekran bizde güçlü bir makineyle fanını temizledik ve fanı çıktı. Taktım ama yeniden çıkıyordu. Sonra fanı tutkalladık(derken girişini tutkalladık) ama çalışmadı. Şimdi G41 Express Chipset Onboard ekran kartım var(128MB :( Zoom açıyor yine de )

Şu anda kullandığım laptopum bana ne kadar yetse de çıkardığı sorunlar bitmiyor son olarak tekte açamaz oldum kapat aç ile şanslıysam açıyorum galiba ömrü doluyor Valorant'ta falan 40 50 alıyorum beni çok üzüyor böyle yapması.

14 yıldır kullandığım bilgisayarım geçen sene bozulmuştu. O bilgisayar ta ben doğmadan öncede vardı. Ama iyi dayandı ha. Ona çok üzülürüm.

2013 yılında bir PC toplamıştım içinde Sapphire HD7850 vardı topladıktan 1 hafta bile geçmedi ki ekran kartı arıza verdi iade için 3 aya yakın uğraştığımı hatırlıyorum.

Geri
Yukarı