Bilgisayarınıza isim verin ekranında klavye ve fare çalışmıyor

BlackKpoT

Hectopat
Bilgisayarıma sürekli yaptığım gibi USB ile format attım. Bu son attığım formatta çok garip bir sıkıntı oluştu.

Bilgisayarınıza bir isim verim diyor ne klavye ne fare çalışıyor BIOS menüsünde rahatlıkla çalışabiliyorum ama bu ekranda yani isim ver ekranında çalışmıyorlar ama klavye ve faremde sıkıntı yok. BIOS menüsünde USB ayarlarından enabled yaptım 2.0 yuvasına taktım gene olmadı.

Anakart: MSI B360M Pro-VD Plus

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni PC topladığımda aynı sorunu yaşadım. Windws 7 kurmaya çalışırken bunun yeni sistemlerde olmadığını anladım. USB içindeki iso kalıp dosyasına bazı sürücüler entegre ederek çözebildim sorunu burada yardımcı olan arkdaş sayesinde. O şekilde kurulum aşamasında o bahsettiğin yerde o surunu çözmüş oldum. Belki sen de aynı durumdasındır bilemiyorum.

Bilgisayarıma sürekli yaptığım gibi USB ile format attım. Bu son attığım formatta çok garip bir sıkıntı oluştu.

Bilgisayarınıza bir isim verim diyor ne klavye ne fare çalışıyor BIOS menüsünde rahatlıkla çalışabiliyorum ama bu ekranda yani isim ver ekranında çalışmıyorlar ama klavye ve faremde sıkıntı yok. BIOS menüsünde USB ayarlarından enabled yaptım 2.0 yuvasına taktım gene olmadı.

Anakart: MSI B360M Pro-VD Plus
Hocam bu anakarta Windows 10 kurman lazım. Çünkü işlemcin 8. nesil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı