Bilgisayarınızda bellek azaldı hatası

halilalbay

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Asus x550jk laptopun var. Format sonrasında FIFA 15 oynarken bilgisayarınızda bellek azaldı hatası alıyorum. Format öncesinde böyle bi sorun yoktu. Aygıt yöneticisine baktığımda resimdeki donanımın yüklenmediğini gördüm. Asus un sitesinden tüm driverları indirdim. Ancak hala aynı. Bununla ilgili olabilir mi? Bununla ilgiliyse bu donanımı nasıl güncelleyebilirim. Değilse nasıl çözebilirim. Forumda aynı komu vardı. Ordaki yöntemi uygulamak istedim. Performans ayarlarından "Tüm sürücülerde disk belleği...." nın yanındaki tik işaretli olsun yazıyodu. Zaten öyleydi. Bunu eksik mi yapiyorum yoksa başka bişeyler mi eksik. Değerli yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 568
Bende o hatayı Hamachi yüklü iken veriyordu. Bazı uygulamalar bu hatayı teşvik ediyor. Tabi sizdeki kaynak farklı olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı