Bilgisayarınızda hangi oyunlar yüklü?

Sekiro'yu oynamak için sabredemiyorum ama çok pahalı. :(

Hocam o Sekiro orada hikayeden duruyor, en son 2 ay önce bıraktım, oyunu oynaması da çok zor, daha oyunun başlarındaki Troll boss'unda takıldım, saldım bir daha da oynayasım gelmedi. Allah bu oyunu oynayıp sonuna kadar bitirmeyi hedefleyenlere sabır versin 🙂.

Hocam o Sekiro orada hikayeden duruyor, en son 2 ay önce bıraktım, oyunu oynaması da çok zor, daha oyunun başlarındaki Troll boss'unda takıldım, saldım bir daha da oynayasım gelmedi. Allah bu oyunu oynayıp sonuna kadar bitirmeyi hedefleyenlere sabır versin 🙂.
Durmayı sonuna kadar hakediyor bence. Bir süre sonra tekrar denersiniz. Ben bu tarz oyunlarda geçmeden oyunu kapatmam, o yüzden o oyunu çok istiyorum ama şu an çok pahalı. Bi oyun pass'inin içine dahil olsa da o pass'i alsam diyorum. :D

Şu anda CS:GO, Rocket League, Rainbow Six Siege ve Dead by Daylight yüklü. Ara sıra sıkıldıkça da Zup! S'i yükleyip tekrar tekrar bitiriyorum.

Merhaba arkadaşlar. Aslında buna benzer bir konu 26 Kasım 2019'da açılmış fakat 1 aydır o konuya cevap gelmediğini gördüğüm için o konuyu hortlatmamak adına bu konuyu açtım.
Bilgisayarınızda hangi oyunlar yüklü ve hangilerini oynuyorsunuz?

PC'de bir tek CS:GO yüklü, zaten çöp bir PC'im var. PS4'te Fortnite, Apex Legends, Uncharted 1,2,3,4, Destiny 2, Cuisine Royale, Brawlhalla, CoD Warzone, Journey, Bioshock'un tüm oyunları, Resident Evil'ın bir oyunu var ama hangisi bilmiyorum, FIFA 18 ve Gran Turismo Sport var.

Adsız.png

Geri
Yukarı