Bilgisayarınızda yapılan değişikler geri alınıyor

AntiGO

Hectopat
Kısa bir zaman önce laptopumu Windows 7'den Windows 10 yükseltmek istedim ve bunun için Windows'un kendi sitesinde Media Tools (adını tam hatırlamıyorum) uygulamasını indirdim ve kurmaya başladım. Kurulumun sonuna doğru elektriksel bir sıkıntı yaşandı ve laptop kapandı açtığimda ise " Bilgisayarınızda yapılan değişikler geri alınıyor..." Yazısı çıktı bekledim ancak bilgisayar kendi kendine açılıp kapandı ve aynı şeyler olmaya başladı yani kısır döngüye girdi. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format dosyası hazırlamak için Windows'a giriş yapmalısın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Format dosyası hazırlamak için Windows'a giriş yapmalısın.

Bilgisayarımdaki verilerin silinme riski var mı?

Temiz bir kurulum en iyisi olacaktır. USB belleğinizi hazır tutun temiz bi kurulum en iyisi olacakır.
Bende ki sorun biraz farklı. Windows 10 kullanıyorum ama güncellemeler geldiğinde her zaman kapatırım ve PC yi yeniden açarım. Değişiklikler geri alınıyor yazısı bi süre kalır sonra PC normal bir şekilde açılırdı. Ama şimdi sürekli açılıp kapanıyor, formatsız bi çözümü yok mudur?

Geri
Yukarı