Bilgisayarınızın fiyatı

Çok şey değişti bak şimdi :D. Düz aksiyon odaklı basit bir GTA.

RDR2 aksiyon odaklı bir oyun değil ki. Aksiyon odaklı bir oyun olsaydı Arthur Morgan bu kadar hantal bir karakter olmazdı. RDR2'nin ana odağı ne diye sorsalar açık dünyası derim. Ondan sonra hikaye ve oynanış geliyor. Ayrıca RDR2'nin GTA ile alakası yok oynamamış olduğunuz buradan belli oluyor. Siz 3000TL'lik PC'niz ile LoL oynamaya devam edin.

RDR2 aksiyon odaklı bir oyun değil ki. Aksiyon odaklı bir oyun olsaydı Arthur Morgan bu kadar hantal bir karakter olmazdı. RDR2'nin ana odağı ne diye sorsalar açık dünyası derim. Ondan sonra hikaye ve oynanış geliyor. Ayrıca RDR2'nin GTA ile alakası yok oynamamış olduğunuz buradan belli oluyor. Siz 3000TL'lik PC'niz ile LoL oynamaya devam edin.
Bir kere LoL, yetenek ve zeka gerektirmeyen RDR 2 oyununa 1000 basar.

RDR 2 basit bir oyun. Ucuz ve bos Hollywood seneryosu islenmis sıkıcı bir sey ve basit aksiyonu ve cok basit oynanisi ile herkese hitap edebilir yani.

Gorsellik umurumda degil. Beni eglendiren, heyecanlandiran, strese sokan, duygulandiran hic bir sey yok. Dur pardon ancak beni sıkar ki oyle bir oyun. Sıkılmak ta bir duygu bak. Herkes sifirin altinda IQ gerektiren RDR 2 sevmez senin gibi yani.

Bir kere LoL, yetenek ve zeka gerektirmeyen RDR 2 oyununa 1000 basar.

RDR 2 basit bir oyun. Ucuz ve bos Hollywood seneryosu islenmis sıkıcı bir şey ve basit aksiyonu ve cok basit oynanisi ile herkese hitap edebilir yani.

Gorsellik umurumda degil. Beni eglendiren, heyecanlandiran, strese sokan, duygulandiran hiçbir şey yok. Dur pardon ancak beni sıkar ki oyle bir oyun.

Hikayesi mükemmel. Sunum mükemmel. Gunplay çok iyi. Peki o sizin çok sevdiğiniz LoL size stresten başka ne getiriyor?

Hikayesi mükemmel. Sunum mükemmel. Gunplay çok iyi. Peki o sizin çok sevdiğiniz LoL size stresten başka ne getiriyor?
Hayir degil. Hikayesi cok ucuz ve cok siradan.
LoL yetenek gerektirir.Stresin ya i da heyecan, tatmin olma duygulari da barindirir.
Ayrica RDR 2 gibi duz ve bos oyanasi ziyade yetenek ve zeka gerektiren oynanis sunar ve kendi oynanis tarzini gelistirmene olanak saglar.

Sunlari bana kardilastirman bile sacma yani.

Geri
Yukarı